FunPlus Phoenix vs EDward Gaming typ i analiza 10.06.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W drugim spotkaniu na inaugurację chińskiego LPL mamy już jedno z hitowych spotkań dwóch naprawdę wielkich organizacji. W dodatku obie drużyny za cel mają wyjazd na mistrzostwa świata, a więc już w pierwszej kolejce obie ekipy 'pójdą na noże’ by zdobyć punkt przybliżający ich do Play Offów.

FunPlus Phoenix vs EDward Gaming typ i analiza 10.06.2022r. - piątek.
FunPlus Phoenix vs EDward Gaming typ i analiza 10.06.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania FPX vs EDG.

Aktualne kursy bukmacherów:

FunPlus Phoenix nie ma dobrej wiosny za sobą, gdzie w sezonie zasadniczym zajęli odległe dziesiąte miejsce i od razu przegrali w Play Offach, a pokonało ich własnie EDward Gaming 1:3. Jednak organizacja postanowiła nie robić żadnych roszad zresztą ciężko się dziwić skoro masz w zespole takie gwiazdy jak Cliid, Lwx czy Xiaoiaohu.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

W piątek jednak zaczną od spotkania z bardzo ciężkim rywalem szczególnie pod względem grania, bo ekipa EDward Gaming gra ze sobą stale od grudnia 2020 roku i jeśli awansują na mistrzostwa świata to będą bronic wywalczonego tytułu mistrzowskiego właśnie w tym składzie Flandre-JieJie-Scout-Viper-Meiko.

Obie ekipy mają taki skład, że brak top 4 w letnim splicie trzeba będzie uznać za porażkę, ale mimo wszystko faworytem tego spotkania będzie EDward Gaming, bo w końcu jak mistrzów świata nie traktować jako faworytów. Jednak potencjał obu ekip jest naprawdę duży i ciężko mi sobie wyobrazić, że EDG bierze to w łatwym 2:0. Wydaje mi się, że ta seria potrwa całą serię i na 70% zobaczymy tutaj trzy mapy.

SpotkanieTypKursBukmacher
FPX vs EDGover 2.5 map2.35STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

FunPlus Phoenix vs EDward Gaming typ i analiza 10.06.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj