FunPlus Phoenix vs Royal Never Give Up typ i analiza 10.01.2022r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W poniedziałek rozpoczyna się kolejny sezon w Ligę Legend i już standardowo rozpoczyna się w Chinach, a na start dostajemy prawdziwy klasyk choć ekipy oczywiście w mniejszym lub większym stopniu się przebudowały.

FunPlus Phoenix vs Royal Never Give Up typ i analiza 10.01.2022r. - poniedziałek.
FunPlus Phoenix vs Royal Never Give Up typ i analiza 10.01.2022r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania FPX vs RNG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Zaczniemy od FunPlus Phoenix, bo tu podziało się naprawdę sporo. Właściwie przebudowano prawie cały skład, a w drużynie zostali tylko xiaolaohu i Lwx. Odeszły takie legendy jak Doinb, Tian czy Crisp, ale również dołączyli ciekawi zawodnicy jak Clid, Gori czy Hang.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

W Royal Never Give Up spokojniej, ale również z pewnymi zmianami, bo odszedł m.in Cryin, a do drużyny dołączyli Bin i Bunny choć ten drugi będzie tylko Subem. Oczywiście najważniejszymi zawodnikami w drużynie będą dalej Gala, Ming i Xiaohu, którzy od prawie dwóch lat tworzą trzon tej drużyny.

W samej grze również mamy sporo zmian i meta na początku sezonu wygląda na niezwykle ofensywną i 'podkręconą’. Oczywiście dla zespół z Chin taka meta jest wręcz wymarzona, a dla takich ofensywnych świrów jak Gala/Ming jest to idealna sytuacja. FPX na bocie mają zmianę na supporcie i na początku duet może nie być zbyt zgrany i według mnie właśnie od bota pójdzie największa przewaga i RNG zacznie sezon od 2:0 na 65%.

SpotkanieTypKursBukmacher
FPX vs RNG0:22.45STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

FunPlus Phoenix vs Royal Never Give Up typ i analiza 10.01.2022r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Heretics vs Excel Esports typ i analiza 18.03.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy drugi weekend z europejskimi rozgrywkami LEC w grze League of Legends i w pierwszym tygodniu dostaliśmy...

Typy na dzisiaj