G2 Esports vs Astralis typ i analiza 12.02.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Oczywiście nie mogło zabraknąć analizy do Astralis, którzy wczoraj dokonali wręcz sensacyjnej wygranej. Nie dość, że wygrali po raz pierwszy w tym sezonie LEC to jeszcze ich ofiarami okazało się niepokonane Rogue co sprawia, że już większej niespodzianki w Spring Splicie nie uświadczymy.

G2 Esports vs Astralis typ i analiza 12.02.2022r. - sobota.
G2 Esports vs Astralis typ i analiza 12.02.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania G2 vs Astralis.

Aktualne kursy bukmacherów:

Niesamowita sprawa wydarzyła się wczoraj na Rifcie i ewidentnie Rogue zlekceważyło swoich przeciwników, a że wydraftowali taką kompozycję, którą wrócić jest już bardzo ciężko nawet jak mechanicznie jesteś lepszy to Astralis krok po kroku trochę nieporadnie, ale do przodu zdobywało kolejne przewagi i w końcu sensacyjnie domknęli pierwszą swoją zwycięską grę w LEC.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

G2 również wczoraj sprawili małą niespodziankę, bo nie byli raczej faworytami w spotkaniu na MAD Lions, ale nie dość, że ten mecz wygrali to zagrali tak świeżo, że bez chwili wątpliwości można powiedzieć, że był to ich zdecydowanie najlepszy i najczystszy mecz w tym sezonie, a widać, że cała drużyna również się spaja.

Dziś Astralis czeka dużo cięższy sprawdzian, bo wygranie raz to przypadek, wygranie dwa i więcej to potwierdzenie formy i mają trochę niefart, bo G2 Esports wchodzi na najwyższe obroty, a więc dziś poprzeczka poszybuje wysoko, bo G2 po wczorajszym wyniku Astralis nie będzie mowy tu o zlekceważeniu rywala. Według mnie G2 przejmie tu kontrolę od początku do końca i bez problemu pokryją handicap -7.5 zabójstw na 80%.

SpotkanieTypKursBukmacher
G2 vs Astralis1 (-7.5 zabójstw)1.85Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

G2 Esports vs Astralis typ i analiza 12.02.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj