G2 Esports vs Astralis typ i analiza 22.07.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Jakby ktoś powiedział, że G2 w połowie sezonu będzie mieć ujemny bilans choć rozpoczęli od 4-1 to raczej nikt na świecie by w to nie uwierzył, ale jednak stało się i mistrzowie z wiosennego splitu notują serię czterech przegranych z rzędu, a dziś spróbują ją przerwać przeciwko Astralis.

G2 Esports vs Astralis typ i analiza 22.07.2022r. - piątek.
G2 Esports vs Astralis typ i analiza 22.07.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania G2 vs Astralis.

Aktualne kursy bukmacherów:

Astralis w porównaniu do wiosny gra naprawdę dobry sezon i udało się zrobić dwie niespodzianki przeciwko Misfits i Excel oraz pokonać SK i BDS co daje im taki sam wynik jak dzisiejszym oponentom, więc w kwestii awansu dalej ten mecz będzie naprawdę ważny dla jednych i drugich.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Nikt tak nie ogrywa G2 Esports jak same G2 Esports, które w drafcie od dwóch tygodnii kompletnie postradało zmysły i znowu wybierają sobie niegrywalne kompozycje, które nie mają prawa zadziałać choć już w ostatnim spotkaniu na Misfits było widać, że idzie ku lepszemu i tam po prostu nie domknęli gry na czas i Misfits wykorzystało swoje wybory, gdzie oparli kompozycje na postaciach, które są użyteczne w bardzo późnych fazach meczu.

Obie ekipy spotkały się w pierwszej kolejce i górą był zespół G2 Esports, który kompletnie zdominował swoich oponentów i w piętnastej minucie już mieli ponad 3 tysiące złota przewagi. Na poszczególnych pozycjach G2 jest dużo lepsze od swoich rywali i jeśli tylko nie strollują kolejnego draftu, a po meczu na Misfits sądzę, że nie to powinni znów kompletnie zdominować rywali i będą mieć dziewięć więcej zabójstw na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
G2 vs Astralis1 (-8.5 zabójstw)1.95STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

G2 Esports vs Astralis typ i analiza 22.07.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj