G2 Esports vs DWG Kia typ i analiza 08.10.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Równo o północy z piątku na sobotę zaplanowano pojedynek drużyn z LEC – G2 Esports oraz LCK – DWG Kia w grupie B, która za wielu uznawana jest za grupę śmierci, bo zagrają tam również mistrzowie Chin JD Gaming oraz zespół z Play in, ale równie niebezpieczny Evil Geniuses.

G2 Esports vs DWG Kia typ i analiza 08.10.2022r. - sobota.
G2 Esports vs DWG Kia typ i analiza 08.10.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania G2 vs DWG.

Aktualne kursy bukmacherów:

G2 Esports dość niespodziewanie przegrało finał w europejskiej lidze przeciwko Rogue i była to bardzo gładka przegrana 0-3, ale według mnie dla takiej ekipy jak G2 kubeł zimnej wody przed wielkim turniejem to najlepsze co może się przydarzyć, bo jestem przekonany, że to bardzo mocno ich zmotywowało do jeszcze cięższych treningów.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

DWG Kia z w Korei w tym roku bez żadnego trofeum, ale kilka best of five pokazało, że nie jest to drużyna, którą można zlekceważyć szczególnie, że obecna meta będzie bardzo odpowiadać jednej z gwiazd tej formacji – Canyonowi, który w formie może ponieść tę formację do wielkiego wyniku.

Obie ekipy są dość podobne, bo mają swoje gwiazdy na solo liniach i w lesie i ciut mniej znanych zawodników na dolnej alejce. W mistrzostwach świata spotykali się dwukrotnie i w 2019 roku w ćwierćfinale lepsze było G2 wygrywając 3:1 zaś za rok w półfinale DWG się zrewanżowało z tym samym rezultatem i potem sięgnęli po mistrzostwo. Według mnie również solo linią G2 meta powinna naprawdę odpowiadać, a to jest szalenie niebezpieczne i wydaje mi się, że w tym wypadku czeka nas bardzo wyrównane spotkanie, w którym obie ekipy nie będą stronić od walki i będzie to kolejne overowe spotkanie, w tym na 80% zobaczymy przynajmniej 26 zabójstw.

SpotkanieTypKursBukmacher
G2 vs DWGover 25.5 zabójstw1.88STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

G2 Esports vs DWG Kia typ i analiza 08.10.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zero Tenacity vs Orbit Anonymo typ i analiza 31.03.2023r. – piątek.

Miesiąc zakończymy fantastycznym spotkaniem, bo na takie zapowiada się wielki finał Ultraligi, w którym zmierzą się obrońcy tytułu Zero...

Typy na dzisiaj