G2 Esports vs Evil Geniuses typ i analiza 21.05.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W sobotę rozegrany zostanie drugi dzień fazy rumble i trzeba przyznać, że w pierwszym było wiele emocji, a bohaterami dnia zostali zawodnicy G2, którzy pokonali T1 jak i Royal Never Give Up, a więc można powiedzieć, że rozłożyli Azjatów na łopatki.

G2 Esports vs Evil Geniuses typ i analiza 21.05.2022r. - sobota.
G2 Esports vs Evil Geniuses typ i analiza 21.05.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania G2 vs EG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Niesamowity start tej rundy zanotowało G2, które w piątek zagrało po prostu genialnie szczególnie w walkach drużynowych pokazując, że mają niesamowitą synergię i na pewno ten dzień rozbudził marzenia wszystkich fanów europejskiej formacji i trzeba przyznać, że podstawy do tego są.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Mistrzowie amerykańskiego LCS również nieźle rozpoczęli fazę rumble choć w pierwszym spotkaniu musieli uznać wyższość Royal Never Give Up, ale potem bez większych problemów pokonali Saigon Buffalo i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że EG powalczy o czwarte miejsce w grupie z PSG Talon.

Będzie to… piąta mapa między tymi ekipami w tym turnieju i na chwilę obecną jest 4:0 na korzyść G2 Esports i dzisiejsze spotkanie EG vs RNG utwierdziło mnie w przekonaniu, że drużyna z Ameryki jest gdzieś pomiędzy tą topową trójką, a PSG Talon i Saigon Buffalo. Myślę, że tu znów G2 wygra bo rywalizacja między Europą a USA zawsze ma dodatkowy smaczek, choć wydaje mi się również, że znów będzie tu sporo zabójstw dlatego lepszym typem jest over 29.5 zabójstw.

SpotkanieTypKursBukmacher
G2 vs EGOver 29.5 zabójstw1.85LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

G2 Esports vs Evil Geniuses typ i analiza 21.05.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zero Tenacity vs Orbit Anonymo typ i analiza 31.03.2023r. – piątek.

Miesiąc zakończymy fantastycznym spotkaniem, bo na takie zapowiada się wielki finał Ultraligi, w którym zmierzą się obrońcy tytułu Zero...

Typy na dzisiaj