G2 Esports vs Excel Esports typ i analiza 05.08.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kolejne niezwykle ważne spotkanie, które może mieć konsekwencje jeśli chodzi o losy całej tabeli i patrząc na harmonogram poszczególnych drużyn to szczególnie G2 chciałoby tu wywalczyć punkt choć jak wpadnie on w ręce Excel to będą jednym z poważniejszych kandydatów nawet do top 2 w grupie.

G2 Esports vs Excel Esports typ i analiza 05.08.2022r. - piątek.
G2 Esports vs Excel Esports typ i analiza 05.08.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania G2 vs Excel.

Aktualne kursy bukmacherów:

G2 Esports prócz ostatniego spotkania na SK Gaming wcale nie będą mieli jakiś łatwych rywali i wynik 7-6 to taki balans na krawędzi, a uciekanie się do komfortów w patchu 12.13 nie jest dobrym pomysłem co dobitnie pokazało spotkanie na Vitality, gdzie G2 zostało wręcz rozjechane jednak nie mogę pozbyć się wrażenia, że oni wciąż testują pewne schematy.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Excel Esports z kolei w poprzednim tygodniu 0-2, ale oni z pięciu ostatnich spotkań mają BDS, SK i Astralis, a więc raczej te najsłabsze drużyny i jeśli doliczyć im te trzy ekstra punkty to Play offy są zapewnione choć oczywiście te spotkania trzeba będzie jeszcze wygrać. Jednak draftują całkiem dobrze, a w poprzednim tygodniu mierzyli się na naprawdę mocne zespoły.

Obie ekipy w letnim sezonie mają swoje mocne i słabe strony, ale w głowie mam fakt, że G2 w fazie grupowej wiosennego splitu wyglądało tak samo, ale z każdym tygodniem ta forma rosła, a w fazie play off byli nie do zatrzymania. W dodatku w pierwszym ich pojedynku było widać kolosalną różnicę między solo liniami w obu ekipach i jeśli G2 zdraftuje poprawnie to na 75% wygra te spotkanie.

SpotkanieTypKursBukmacher
G2 vs Excel11.63LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

G2 Esports vs Excel Esports typ i analiza 05.08.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj