G2 Esports vs Excel Gaming typ i analiza 24.07.2023r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W poniedziałek zostanie rozegrany 'mały finał’ w europejskiej lidze LEC i G2 Esports w tym spotkaniu jest sprawą wręcz oczywistą, ale fakt, że Excel Esports znaleźli się w najlepszej czwórce, a wiele osób stawiało, że nawet nie przejdą pierwszej fazy letniego splitu, z którego wychodziło aż osiem zespołów, a odpadały dwa.

G2 Esports vs Excel Gaming typ i analiza 24.07.2023r. - poniedziałek.
G2 Esports vs Excel Gaming typ i analiza 24.07.2023r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania G2 vs Excel.

Aktualne kursy bukmacherów:

G2 Esports znajduje się w potwornie dobrej formie, gdzie w drugiej fazie grupowej nawet nie było blisko by stracili chociażby mapę, a przecież draftują postacie, które w szeroko rozumianej mecie nie powinny działać, ale w ich rękach wyglądają na niezwykle mocne i to wskazuje na fakt, że są w bardzo dobrej formie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

W dobrej formie znajdują sie również zawodnicy Excel Esports, którzy również mieli sporo szczęścia, bo po wpadce Fnatic z SK Gaming uniknęli gry z tymi pierwszymi co na pewno sporo ułatwiło im drogę do tego małego finału, bo MAD Lions jest w fatalnej formie, a również SK Gaming nie wyglądało w drugiej fazie najlepiej.

Wydaje mi się, że poziom w dwóch grupach był zdecydowanie różny, a i tak G2 zesmurfowało tę cięższą i właściwie tylko Fnatic może nawiązać z nimi jakąkolwiek walkę, a Excel od ponad dwóch lat nie potrafią wygrać z G2 chociażby jednej mapy, a przecież wtedy jeszcze mieli jakieś wzloty i upadki. Teraz przy tak niestandardowym i ciężkim draftowaniu przez G2 ekipa Excel Esports nie będzie miała argumentów i przegra te spotkanie do zera.

SpotkanieTypKursBukmacher
G2 Esports vs Excel Esports3:02.16Betfan

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

G2 Esports vs Excel Gaming typ i analiza 24.07.2023r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj