G2 Esports vs Fnatic typ i analiza 02.07.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Oczywiście cała Europa w sobotę skieruje oczy na pojedynek dwóch odwiecznych rywali jakimi niewątpliwie są G2 oraz Fnatic i to już jest coś więcej niż mecz, bo zwycięstwo w tym spotkaniu to niesamowity prestiż oraz przewaga psychiczna przed kolejnymi starciami tej wielkiej dwójki, a nawet możliwość 'nabijania się’ z przeciwników w mediach społecznościowych.

G2 Esports vs Fnatic typ i analiza 02.07.2022r. - sobota.
G2 Esports vs Fnatic typ i analiza 02.07.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania G2 vs Fnatic.

Aktualne kursy bukmacherów:

Fnatic w tym sezonie wygrało cztery z sześciu spotkań i musieli uznać wyższość MAD Lions oraz Excel Esports i ich styl tej ekipy nie zmienia się od dłuższego czasu. Jeśli Hylissang zagra dobrze, a nawet wyśmienicie to i cała drużyna tak wygląda, ale kiedy Bułgar ma gorszy dzień to również w dół ciągnie swoją ekipę.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

G2 Esports jak na nich przystało potrafią wydraftować niezwykle świetnie działającą kompozycję, ale potrafią też się nieźle nadziać na pomysłowe kontry tak jak to miało w miejscu pojedynku z MAD, gdzie bardzo wysoko wybrana Zoe została totalnie zneutralizowana przez oponenta na Swainie.

Jednak jednego nie można odmówić zarówno jednym i drugim. Nawet w beznadziejnych sytuacjach próbują wymyślić sposób na powrót do gry i nie boją się podejmować ryzykowanych zagrań. W dodatku w tym meczu dochodzi następny aspekt, a więc ich odwieczna rywalizacja i żadna z ekip nie odpuści dopóki nexus rywali nie eksploduje i w tym spotkaniu zobaczymy minimum 28 zabójstw na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
G2 vs FnaticOver 27.5 zabójstw2.10BetCris

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

G2 Esports vs Fnatic typ i analiza 02.07.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Granollers vs Goppingen typ i analiza 27.05.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy Final Four pucharu EHF, a więc 'małej Ligi Mistrzów' i tym razem turniej będzie gościł w...

Typy na dzisiaj