G2 Esports vs Misftis typ i analiza 27.08.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kolejnym spotkaniem w europejskich Play offach League of Legends będzie starcie mistrzów wiosennego splitu z Misftis i oczywiście wygrany będzie miał dość komfortową drogę do wielkiego finału zaś przegrany katorgę przez dolną część tabeli tzw. drabinkę przegranych.

G2 Esports vs Misftis typ i analiza 27.08.2022r. - sobota.
G2 Esports vs Misftis typ i analiza 27.08.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania G2 vs Misfits.

Aktualne kursy bukmacherów:

G2 Esports w sezonie zasadniczym rozpoczęli tak jakby mieli wykręcić perfect split, by w połowie wypaść nawet poza pierwszą szóstkę i potem spiąć się i ostatecznie wygrać fazę grupową i zapewnić sobie awans na mistrzostwa świata i na pewno do tych Play offów podejdą z dużo mniejszą presją.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Za to na pewno takowa będzie ciążyć na Misfits, które na pewno chciałoby się zameldować na Mistrzostwach świata, ale to dość niedoświadczona ekipa, która w letnim sezonie wydaje mi się, że bardziej żerowała na słabościach innych ekip niż sama pokazywała jakieś super zagrania, a że latem cała liga była w kryzysie znaleźli się w pierwszej czwórce i powalczą o najwyższe cele.

Wydaje mi się, że akurat ta seria może pójść do jednej bramki. Obie ekipy spotkały się w ostatnim super weeku i skończyło się stompem ze strony G2 Esports, które zdemolowało rywali i widać, że indywidualnie, ale i drużynowo przewyższają swoich rywali do tego są dużo bardziej doświadczoną formacją dlatego też na 85% wygrają tę serię minimum 3:1.

SpotkanieTypKursBukmacher
G2 vs Misfits1 (-1.5 map)1.50STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

G2 Esports vs Misftis typ i analiza 27.08.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj