G2 Esports vs T1 typ i analiza 23.05.2022r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Oczywiście w poniedziałek najbardziej ekscytującym starciem będzie pojedynek pomiędzy formacjami z Korei oraz Europy, który być może zadecyduje o ostatecznym rozkładzie miejsc 1-3, a porażka jednych czy drugich praktycznie wyeliminuje ich z walki o pierwsze miejsce, które daje dużą szansę na finał MSI.

G2 Esports vs T1 typ i analiza 23.05.2022r. - poniedziałek.
G2 Esports vs T1 typ i analiza 23.05.2022r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania G2 vs T1.

Aktualne kursy bukmacherów:

Porażka sprawi, że jedna lub druga ekipa będzie mieć trzy przegrane, a do wygrania grupy najprawdopodobniej trzeba będzie maksymalnie dwóch porażek, a pierwsze miejsce to spotkanie z czwartym seedem, który na tym turnieju jest relatywnie słabszy bez względu na to, czy będzie to Evil Geniuses czy PSG Talon.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Pierwsze spotkanie obfitowało w wiele emocji i obie ekipy zanotowały prawdziwy rollercoaster, w którym najpierw wyglądało na to, że to Koreańczycy pewnie zgarną tę mapę, ale genialne walki drużynowe ze strony G2 Esports kompletnie odwróciły losy spotkania i dały cenny punkt ekipie z Europy.

Jednak trzeba oddać T1, że w grze na mapie są najlepsi na świecie i z G2 zrobili ponad 5 tysięcy złota przewagi praktycznie tylko właśnie z gry mapą, a jest to naprawdę imponujący wynik. Myślę, że odrobili lekcję z tamtej porażki, gdzie praktycznie mieli wszystko pod kontrolą, ale dali się wkręcić w europejski młyn. Jutro zapewne będzie bardzo powolna mapa, w której pewnie wygra T1, ale w powyżej 32 minuty na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
G2 vs T1Over 32 min1.80STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

G2 Esports vs T1 typ i analiza 23.05.2022r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj