G2 Esports vs Team Vitality typ i analiza 01.04.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Długa droga przed drużynami z drabinki przegranych, bo aż trzy wygrane spotkania dzielą ich od finału LEC Spring 2022 jednak ważniejsze jest to, że przegrany dzisiejszego spotkania kończy wiosenną przygodę i może przygotowywać się do letniej walki o wyjazd na mistrzostwa świata.

G2 Esports vs Team Vitality typ i analiza 01.04.2022r. - piątek.
G2 Esports vs Team Vitality typ i analiza 01.04.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania G2 vs Vitality.

Aktualne kursy bukmacherów:

Niewątpliwie porażka dla jednych i drugich będzie sporym rozczarowaniem jeśli chodzi o ten split. G2 to w Europie już legendarna organizacja i jak nie walczy o zwycięstwo to zawsze uznaje się to za porażkę, a Vitality zbudowało skład by zdominować Europę, a na razie muszą przebijać się z tej niższej części drabinki.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Vitality było już jedną nogą poza sezonem przegrywając 1:2 z Excel, ale mimo wszystko udało się im wyciągnąć mecz. Choć nie można przeoczyć faktu, że drużyna wciąż nie jest ze sobą zbyt dobrze zgrana i wątpię czy przed letnim splitem zostaną w takim składzie. Labrov wciąż gra bardzo słabo, ale nie widać również synergii między Selfmade i solo liniami.

G2 Esports mimo, że tydzień temu przegrali 1:3 serię przeciwko Fnatic to jednak zaprezentowali się całkiem nieźle i właściwie o losach meczu zadecydowały detale z walk drużynowych i geniusz Hylissanga, który koncertowo poprowadził swoją ekipę do małego finału. Jednak oni w odróżnieniu od Vitality w trakcie sezonu odnaleźli swoją tożsamość i komfortowe draftowanie pod siebie, gdzie ich rywale wciąż błądzą po omacku. Vitality z Excel się udało, ale tu poprzeczka idzie dużo wyżej i według mnie 75/25 w stronę G2 Esports.

SpotkanieTypKursBukmacher
G2 Esports – Vitality11.90STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

G2 Esports vs Team Vitality typ i analiza 01.04.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj