Galiczanka Lwów (K) vs MKS Gniezno (K) typ i analiza 05.10.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Po przerwie wznowiliśmy kobiece rozgrywki piłki ręcznej i tu oczywiście patrzymy w stronę naszej rodzimej PGNiG Superligi i rozpoczynamy spotkanie od podwarszawskich Marek, w których mistrzynie Ukrainy rozgrywają swoje domowe spotkania w lidze, a zagrają przeciwko beniaminkowi z Gniezna.

Galiczanka Lwów (K) vs MKS Gniezno (K) typ i analiza 05.10.2022r. - środa.
Galiczanka Lwów (K) vs MKS Gniezno (K) typ i analiza 05.10.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania Lwów vs Gniezno.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.42 – 10.00 – 3.65 (Fortuna),
  • 1.42 – 10.50 – 3.65 (STS),
  • 1.43 – 10.00 – 3.65 (Betclic).

Ukrainki już przekonały się o jakości naszej ligi i z mistrzyniami oraz wicemistrzyniami Polski odniosły dość dotkliwe porażki różnicą czternastu oraz ośmiu bramek, ale po trzech kolejkach możemy powiedzieć o nich coś więcej i na pewno najjaśniejszym punktem drużyny z Lwowa jest młodziutka, bo zaledwie 20-letnia Diana Dmytryshyn autorka już 28 trafień w naszej lidze.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

MKS Gniezno również zbiera frycowe po starcie PGNiG Superligi choć tu jest jeszcze brutalniej, bo trzy spotkania i trzy porażki, a jeszcze nie miały pojedynków z medalistkami poprzedniego sezonu, więc zespół ten razem z Ruchem Chorzów będą głównymi kandydatkami do drabinki przegranych choć Monika Łęgowska oraz Magdalena Nurska naprawdę robią co mogą.

Wcześniej wspominane dziewczyny razem z Hartman i Matysek to najbardziej doświadczone zawodniczki w drużynie, a wszystkim jeszcze daleko do trzydziestki i ten brak ogrania ligowego jest nad wyraz widoczny u młodszych zawodniczek. Gospodynie tego spotkania oczywiście ogrania w naszej lidze mieć nie mogły, ale za to regularnie występowały w europejskich pucharach i z tymi słabszymi drużynami powinny radzić sobie podobnie jak poradziły sobie z Koszalinem i według mnie te spotkanie również wygrają minimum trzema bramkami na 75% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Lwów vs Gniezno1 (-2.5)1.85Superbet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Galiczanka Lwów (K) vs MKS Gniezno (K) typ i analiza 05.10.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj