GamerLegion vs Phantasma typ i analiza 22.04.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Dzisiaj swoje rozstrzygnięcie będzie miała grupa B, która w pierwszym tygodniu również nie zachwyciła i jeśli ww. drużyny nie poprawią swojej gry to już można powiedzieć, że odpadły z turnieju. Oczywiście większe szanse na powalczenie o awans mają zawodnicy GamerLegion legitymujący się bilansem 1-2.

GamerLegion vs Phantasma typ i analiza 22.04.2022r. - piątek.
GamerLegion vs Phantasma typ i analiza 22.04.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania GL vs Phantasma.

Aktualne kursy bukmacherów:

Nie daję żadnych szans na awans greckiej formacji Phantasma, która w zeszłym tygodniu była najgorszą formacją w całej stawce i oczywiście nie tylko dlatego, że zanotowali 0-3 w mapach. Zdobywali zaledwie 1.3 wieży na mecz i w trzech spotkaniach pokonali tylko jednego smoka, a ich statystyki zabójstw to 7.3-23 i w 15 minucie w złocie tracili już średnio ponad 600 sztuk.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

GamerLegion tydzień temu na pewno mocno zawiodło. Oczywiście Phantasmę ograli, ale w średnim stylu, lecz potem było tylko gorzej, bo na X7 zagrali już bardzo słabo, a na Karmine Corp fatalnie, gdzie mapa nie trwała nawet 27 minut. Jak na zwycięzców Prime League, która miała być porównywalna do francuskiego LFL to naprawdę słaby start.

Myślę, że ten mecz nie będzie miał większej historii, ale na pewno sam początek będzie dość ciekawy, bo choć Phantasma mechanicznie odstaje od wszystkich w grupie to jednak nie brak im zapału i w dwóch na trzy spotkania to oni zdobywali pierwszą krew. Jednak ofensywny styl bez odpowiednich umiejętności kończy się jak kończy, więc sporymi bęckami. Dzisiaj już nie mają nic do stracenia, ale będzie to kontrowane przez te dużo lepsze drużyny dlatego w tym meczu również GL pokryje handicap -10.5 zabójstw i na typ daję 8/10.

SpotkanieTypKursBukmacher
GL – Phantasma1 (-10.5 zabójstw)1.85STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

GamerLegion vs Phantasma typ i analiza 22.04.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj