Gamerlegion vs X7 Esports typ i analiza 16.04.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Na EU Masters jak i stronie etypy.pl nie ma świąt i kontynuujemy przygodę z tym największym europejskim turniejem Ligi Legend. Tym razem zajmiemy się grupą B i kompletnie nowymi zespołami, które wczoraj rozpoczęły od wygrania swoich pierwszych spotkań i jasnego pokazania, że celem minimum jest wyjście z grupy.

Gamerlegion vs X7 Esports typ i analiza 16.04.2022r. - sobota.
Gamerlegion vs X7 Esports typ i analiza 16.04.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania GL vs X7

Aktualne kursy bukmacherów:

GamerLegion to drużyna, która wygrała bardzo mocną Prime Leaguę zrzeszającą organizacje z Niemiec, Austrii i Szwajcarii, lecz w debiucie na Team Phanstasmę nie zagrali rewelacyjnie choć wygrali. Bardzo szarpany początek rozgrywki, ale potem szczególnie polski rodzynek Escik wziął sprawy w swoje ręce i przełamali Greków.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z kolei X7 Esports to mistrzowie NLC, a więc mniej znaczącego regionu choć w tym sezonie może to się zmienić, bo sama organizacja ma w swoich szeregach zawodników z doświadczeniem z LCK Haru i Tempta, czy grającego dłuższy czas w LCS/LEC KaSinga. W dodatku w pierwszym meczu przeciwko mocnemu Karmine Corp zagrali praktycznie perfekcyjny mecz.

Nie spodziewałem się, że na EU Masters zobaczę aż tak czystą Ligę Legend i szczerze po tym meczu uważam, że X7 stać na minimum top 4 obecnej edycji, a może i utarcie nosa ekipom z Francji. Jeśli GL drastycznie nie poprawi szczególnie wczesnej fazy gry to dzisiaj już około piętnastej minuty przewaga w złocie po stronie X7 będzie nie do odrobienia i bez problemu wygrają te spotkanie.

SpotkanieTypKursBukmacher
GL vs X721.62Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Gamerlegion vs X7 Esports typ i analiza 16.04.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj