GameWard vs Karmine Corp typ i analiza 04.08.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Oczywiście również rozpoczęliśmy fazę Play off w zdecydowanie najlepszej lidze regionalnej – francuskim LFL, gdzie są aż cztery sloty na EU Masters i w czwartek poznamy już pełen skład na ten największy turniej w Europie choć jeszcze nie będzie wiadomo kto rozpocznie go z głównej drabinki, a kto będzie się przebijał przez kwalifikacje.

GameWard vs Karmine Corp typ i analiza 04.08.2022r. - czwartek.
GameWard vs Karmine Corp typ i analiza 04.08.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania GW vs KC.

Aktualne kursy bukmacherów:

GameWard to największe zaskoczenie letniego sezonu. Ekipa która miała się bić maksymalnie o awans do Play offów była o jedno zwycięstwo od zapewnienia sobie EU Masters już tu i teraz, ale w ostatnich pięciu spotkaniach wygrali tylko raz i niestety spadli na trzecie miejsce, więc o ten awans jeszcze muszą się bić.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Poprzeczka będzie jednak postawiona bardzo wysoko, bo o awans do EU Masters powalczą z… obrońcami tytułu z wiosny, bo Karmine Corp wtedy tamten turniej wygrało i choć latem nie wyglądali zbyt dobrze to wiemy, że wtedy też przebijali się zarówno przez Play offy LFL jak i Play in w EU Masters.

Dobrym prognostykiem dla GameWard jest to, że w lecie dwukrotnie bardzo pewnie pokonywali zespół Karmine Corp, ale sporym minusem jest to, że stało się to na patchach 12.11 i wcześniejszych, a te spotkanie best of five zostanie rozegrane na 12.13, a jak wiadomo na nim zbuffowane zostały postacie, które uwielbia Rekkles co jest niesamowicie ważne dla Rekklesa, ale i całego Karmine Corp. Do tego trzeba porównać doświadczenie, w którym KC zdecydowanie przeważa nad rywalami i daję im 70% szans na awans dalej.

Spotkanie TypKursBukmacher
GameWard vs Karmine Corp21.68Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

GameWard vs Karmine Corp typ i analiza 04.08.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Nantes vs Orlen Wisła Płock typ i analiza 29.03.2023r. – środa.

W środę rozpoczynamy rundę rewanżową 1/8 finałów Ligi Mistrzów i dziś oraz jutro poznamy kolejne cztery drużyny, które zagrają...

Typy na dzisiaj