GameWard vs Macko Esports typ i analiza 30.08.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Najwięcej ciekawych wydarzeń działo się w grupie D, w której to dostaliśmy zestaw Shaco i Heimerdinger lub zwolnienie zawodnika dosłownie godzinę przed startem turnieju i graniem rezerwowym supportem na górnej alejce. Sytuacja w tej grupie na pewno jest szalenie dynamiczna i nikt nie może spodziewać się tego co będzie dalej.

GameWard vs Macko Esports typ i analiza 30.08.2022r. - wtorek.
GameWard vs Macko Esports typ i analiza 30.08.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania GameWard vs Macko.

Aktualne kursy bukmacherów:

GameWard bez problemu w pierwszej kolejce poradziło sobie z Schalke 04, ale tu wszystkie oczy były skupione na niemieckiej organizacji, która chwilę przed turniejem pożegnała się z leśnikiem Ismą rozwiązując z nim kontrakt w trybie natychmiastowym i w lesie zagrał zawodnik górnej alejki Jaeger, a na górnej alejce ich zmiennik grający zwykle rolę wspierającego EliteJoint.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Macko Esports z kolei zaskoczyło wszystkich w drafcie, bo na wyborach czwartym i piątym pojawili się odpowiednio Heimerdinger oraz Shaco, co jest bardzo szalonym pomysłem, ale ostatecznie ich plan nie wypalił, choć udało im się w dwójkę zrobić Barona Nashora. Jednak ostatecznie umiejętności indywidualne szczególnie na dolnej alejce były zbyt górujące po stronie Dusty.

Macko Esports najprawdopodobniej przed startem EU Masters stwierdzili, że w standardowej rozgrywce Ligi Legend nie mają większych szans z tymi drużynami z topowych regionów w Europie, więc będą szukać różnych forteli, a mają do tego predyspozycje, bo niektórzy zawodnicy testowali nawet i szesnaście postaci w tym sezonie. Oczywiście taka gra sprawia, że na mapie mamy więcej potyczek niekoniecznie o jakieś obiekty, ale po prostu walki by walczyć i spróbować tak zrobić sobie przewagę, a GameWard na tym turnieju od takowej nie stroni dlatego też na 75% zobaczymy w tym spotkaniu over 30 zabójstw.

SpotkanieTypKursBukmacher
GameWard vs Mackoover 29.5 zabójstw2.39BetCris

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

GameWard vs Macko Esports typ i analiza 30.08.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj