GameWard vs Schalke 04 typ i analiza 05.09.2022r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Standardowo drugi tydzień rywalizacji będzie przebiegał grupa po grupie i dzisiaj rywalizuje grupa D, w której oczywiście poznamy dwie ekipy, które przejdą dalej oraz pożegnamy pierwsze dwie ekipy w EU Masters. Choć sama grupa wydaje się być już rozstrzygnięta to popatrzymy na inne aspekty.

GameWard vs Schalke 04 typ i analiza 05.09.2022r. - poniedziałek.
GameWard vs Schalke 04 typ i analiza 05.09.2022r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania GW vs Schalke.

Aktualne kursy bukmacherów:

Będzie to ostatnie spotkanie tego dnia i najprawdopodobniej cała tabela będzie już rozstrzygnięta i Schalke nie ruszy się z trzeciej pozycji na której obecnie jest, a to dlatego że wciąż grają z zawodnikiem górnej alei w lesie oraz wspomagającym na górnej alei przez zwolnienie w trybie natychmiastowym głównego leśnika.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z kolei przez problemy w niemieckiej organizacji grupa wygląda tak, że francuskie GameWard nie ma za bardzo rywali i w pierwszym tygodniu rywalizacji żadna z drużyn z grupy D nie utrzymała się na Rifcie więcej niż 29 minut grając przeciwko nim.

Najprawdopodobniej przed tym spotkaniem drużyna Melonika i Czekolada będzie notować bilans 5-0 z zapewnionym pierwszym miejscem z grupy D co po prostu spowoduje, że obecne starcie będzie o nic, ale Francuzi już w fazie kwalifikacyjnej pokazali, że lubią się trochę pobawić i choć nie wróżę tu jakiejś długiej mapy to prawie na pewno będzie ona miała powyżej jednego zabójstwa na minutę i ostatecznie sięgnie po over 26.5 zabójstw na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
GameWard vs Schalke 04Over 26.5 zabójstw1.84STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

GameWard vs Schalke 04 typ i analiza 05.09.2022r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj