GameWard vs Team BDS Academy typ i analiza 21.09.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W European Masters doszliśmy do półfinałów i podobnie jak w wiosennym splicie aż trzy z czterech zespołów pochodzą z francuskiego LFLu i w pierwszym półfinale dostaniemy wewnętrzną rywalizację pomiędzy zespołami Team BDS Academy i GameWard, a więc na pewno jedna z francuskich ekip zagra w finale.

GameWard vs Team BDS Academy typ i analiza 21.09.2022r. - środa.
GameWard vs Team BDS Academy typ i analiza 21.09.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania GW vs BDS.

Aktualne kursy bukmacherów:

GameWard w ćwierćfinale pokazało pełnie swoich możliwości i bez większych problemów pokonali bardzo silne X7 Esports, które w grupie urwało jedną mapę nawet Team LDLC. W ćwierćfinale jednak zamknęli spotkanie w godzinę i 40 minut, a właściwie tylko trzecia mapa nosiła znamiona rywalizacji.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Team BDS w ćwierćfinale również pokazali wielką formę i również wygrali 3-0 pokonując innego reprezentanta LFL Vitality.Bee, a same spotkanie zamknęli jeszcze trzy minuty szybciej od GameWard. Przebieg tego spotkania był bliźniaczo podobny do meczu GW, bo właściwie tylko w trzeciej mapie zobaczyliśmy jakiekolwiek emocje.

W półfinale spotkają się drużyny, które w grupie zrobiły wynik 6-0 i również w półfinale nie przegrały nawet jednej mapy, ale sezon w LFL zdecydowanie lepiej poszedł zawodnikom BDS Academy, którym patch 12.16 bardzo odpowiada temu zespołowi szczególnie, że Adam może grać swoimi ulubionymi postaciami jak Aatrox, czy nawet jego legendarny Darius i na pewno będzie dużym wyzwaniem dla Melonika by zatrzymać go. W dodatku na środku Czekolad musiałby zagrać na równie wysokim poziomie by nawiązać walkę z Reekerem. W ich ostatnim pojedynku najlepiej ze strony GameWard radziła sobie dolna alejka, ale ćwierćfinały pokazały, że przewagi z solowych linii są dużo ważniejsze, więc wydaje mi się, że Team BDS Academy wygra tę serię z handicapem -1.5 map na 75% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
GameWard vs BDS Academy2 (-1.5 map)2.18Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

GameWard vs Team BDS Academy typ i analiza 21.09.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Granollers vs Goppingen typ i analiza 27.05.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy Final Four pucharu EHF, a więc 'małej Ligi Mistrzów' i tym razem turniej będzie gościł w...

Typy na dzisiaj