GameWard vs X7 Esports typ i analiza 15.09.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczynamy ćwierćfinały w European Masters i szczerze mówiąc lepszego losowania nie mogłem sobie wymarzyć, bo każde ze spotkań będzie ciekawe pod różnym kątem i w pierwszym z nich dostaniemy próbkę sił lig NLC i LFL, w której uważam, że ci pierwsi wcale nie są bez szans a wręcz przeciwnie według mnie nawet powinni wyjść górą z niego.

GameWard vs X7 Esports typ i analiza 15.09.2022r. - czwartek.
GameWard vs X7 Esports typ i analiza 15.09.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania GW vs X7.

Aktualne kursy bukmacherów:

GameWard bez większych problemów wygrało grupę D, ale nie oszukujmy się była to zdecydowanie najgorsza grupa w całej stawce i według mnie Maćko było najsłabsze na całym turnieju, Schalke 04 to zdecydowanie najgorsza drużyna z trzecich miejsc, a Dusty w ćwierćfinałowej ósemce poziomem będzie bardzo mocno odstawać od innych.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

X7 Esports z kolei byli o krok od wielkiego zaskoczenia, bo prawie udało im się być lepszymi od LDLC, a w bezpośrednich ich starciach było 2:1 dla mistrzów LFL zaś w każdym innym spotkaniu czy na Greków, czy też na wicemistrzów Ultraligi AGO Rogue pokazali, że są naprawdę w wielkiej formie i to oni są główną ekipą z NLC.

Choć GameWard na tym turnieju wygrywało naprawdę dużo map to trzeba uczciwie oddać, że ich gra nie wyglądała wcale jakoś wybitnie. Popełniali bardzo mnóstwo błędów indywidualnych i pod tym względem szczególnie Czekolad w tym aspekcie wyglądał bardzo słabo, a w czwartek będzie rywalizował z Temptem, a więc bardzo solidnym koreańskim midlanerem. Według mnie w tym starciu będzie widać to, że GameWard po drodze w turnieju po prostu trafiali na słabe ekipy i swoimi umiejętnościami gry na mapie bez problemu radzili sobie z nimi. Jednak teraz trafili na pełnoprawny zespół, który na tym turnieju gra świetnie i według mnie wszystkie słabości GW wyjdą, a X7 wygra te spotkanie na 75% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
GameWard vs X722.03STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

GameWard vs X7 Esports typ i analiza 15.09.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj