Gap – Mulhouse

W ostatnich pojedynkach ekipa Gap może nie zachwycała, gdzie miała spore problemy, aby zanotować zwycięstwo. Jednak w niedzielę przystąpią jako zdecydowani faworyci do pojedynku z Mulhouse. A tym bardziej, że graja na własnym lodowisku.

Ekipa Gap obecnie zajmuje piąte miejsce w lidze mając trzydzieści osiem punktów. Celem tego zespołu na pewno jest wywalczenie sobie prawa gry w playoffach. Możliwości ku temu mają i to spore. Jednak muszą walczyć o każdy punkt. W ostatnich pięciu pojedynek zanotowali dwie wygrane, a nie jest to zbyt dobry wynik.

Lecz mają teraz dobrą okazję do przełemania. Po pierwsze rywal zdecydowanie słabszy, niż Ci z którymi grali w ostatnich tygodniach. Po drugiej grają ten mecz na własnym lodowisku, gdzie to zanotowali dziewięć wygranych i trzykrotnie przegrywali.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Goście w defensywie prezentują się bardzo słabo. Stracili do tej pory najwięcej bramek z wszystkim ekip we francuskiej Ligua Magnus. Hokeiści zespołu Gap nie mają żadnych problemów ze strzeleniem bramek. Tym bardziej, że kto trafiać do bramek rywal: Biezais, Jekimovs, Gutierez, Abranov czy Bouvet, którzy powinni poprawić swój zespół do wygranej.

Ekipa Mulhouse od początku sezonu radzi sobie bardzo słabo. Obecnie zajmują ostatnie miejsce w lidze. Jak zobaczymy na układ w tabeli to w najlepszym przypadku uda im się zakończyć zmagania na dziesiątej pozycji. Lecz będzie to bardzo ciężko. Hokeiści tego zespołu jak grają jeszcze z słabymi ekipami to umieją powalczyć. Jednak jak już przychodzi walczyć z czołówką notują wysokie porażki.

Niezwykle trudno gra im się na wyjazdach, gdzie to od początku sezonu zanotowali zaledwie jedną wygraną, a także dwanaście razy ponosili porażkę. Obie drużyny mierzyły się ze sobą pod koniec listopada, wówczas bez żadnych problemów zwycięstwo zanotowała ekipa Gap 6:1. O powtórzenie takiego wyniku na pewno nie będzie łatwo, ale spokojnie gospodarze są wstanie wygrać ten mecz.

MeczTypKursBukmacher
Gap – Mulhouse 11.35LvBet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów