Gen.G vs Cloud9 typy i analiza 25.10.2021r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W poniedziałek poznamy ostatniego półfinalistę, ale odpowiemy sobie również na inne pytanie czy zostaniemy w wewnętrznych rozgrywkach azjatyckich czy też Cloud9 uratuje honor zachodu i przejdzie do półfinału jako jedyna drużyna z Europy/Ameryki.

Gen.G vs Cloud9 typy i analiza 25.10.2021r. - poniedziałek.
Gen.G vs Cloud9 typy i analiza 25.10.2021r. – poniedziałek.

Analiza i typy do spotkania Gen.G vs C9.

Aktualne kursy bukmacherów:

Scenariusz z czterema azjatyckimi zespołami w półfinale był bardzo realny choć uważałem, że przynajmniej dwie ekipy będą z Chin, a tak już wiemy, że jedna Koreańska drużyna zagra w finale, a druga jest jeszcze w grze. Wydaje mi się, że to zdecydowanie najsłabsza para ćwierćfinałowa i obie ekipy są zadowolone z tego, że na siebie trafiły.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

W niedzielę odpadła inna formacja z grupy D, a dokładnie MAD Lions i oprócz jednej mapy nie pokazali zupełnie nic. Gen.G w rozgrywkach grupowych okazało się minimalnie lepsze od Lwów, ale również grali bardzo nierówno i mimo, że bukmacherzy bardzo mocno ich faworyzują to ja bym ich nie skreślał.

Cloud9 byli już jedną nogą poza turniejem, bo przecież po pierwszej rundzie mieli 0-3 i czysto matematyczne szanse na awans, ale potem się przebudzili się i zaliczyli fantastyczną rundę rewanżową z odrobiną szczęścia udało im się awansować dalej, a te szczęście w losowaniu ich nie opuściło. Ciężko jest tu wytypować jakieś standardowe zdarzenia jak już to może +1.5 mapy dla C9, ale z pomocą przychodzi Betclic i jego oferta. Pierwszą moją propozycją jest 'Co najmniej jedna mapa powyżej 40 minut’. Gen.G gra najwolniej ze wszystkich w tym turnieju ze średnim czasem mapy na poziomie 37:55, a Cloud9 w sytuacjach podbramkowych również bardzo mocno wydłużają mapy jak np. ta z Rogue, która trwała ponad 54 minut. Co ciekawe we wszystkich 11 mapach ćwierćfinałowych nie było żadnej, która trwałaby przynajmniej 40 minut, ale ta granica na 90% zostanie złamana w poniedziałek. Kolejna propozycja nasuwa się sama 'Co najmniej 35 zabójstw na którejkolwiek mapie’. Według mnie ten ćwierćfinał będzie mieć przynajmniej 2 długie mapy, a dłuższy czas rozgrywki korzystnie wpływa na zdobywanie ewentualnych zabójstw i nawet jak obie drużyny mają średnią około 27-30 zabójstw na mapę to przynajmniej jedna taka bardziej krwawa powinna się pojawić na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Gen.G – Cloud91+ map over 40 min1.95Betclic
Gen.G – Cloud91+ map over 35 killi2.35Betclic

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Gen.G vs Cloud9 typy i analiza 25.10.2021r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj