Gen.G vs DRX typ i analiza 30.10.2022r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W drugim półfinale w mistrzostwach świata League of Legends zmierzą się drużyny Gen.G oraz DRX, a więc już wiadomo, że przynajmniej jedna koreańska formacja zagra w wielkim finale i już można powiedzieć, że to LCK zdominowało kolejne mistrzostwa i na tym turnieju wyglądali zdecydowanie najlepiej jako region.

Gen.G vs DRX typ i analiza 30.10.2022r. - niedziela.
Gen.G vs DRX typ i analiza 30.10.2022r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania Gen.G vs DRX.

Aktualne kursy bukmacherów:

Gen.G po inauguracyjnej porazce na Royal Never Give Up szybko się otrzęśli i pewnie wygrali swoją grupę co dało im rozstawienie w ćwierćfinale i za rywali mieli DWG KIA, ale same spotkanie już nie należało mimo tego, że prowadzili już 2:0 to potrzebowali piątej mapy do tego by wyrzucić inną koreańską formację z turnieju.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

DRX też nie miało zbyt wielkich problemów by wygrać grupę i na pewno pokazali się najlepiej ze wszystkich drużyn występujących w fazie Play in i wszyscy myśleli, że ćwierćfinał to miejsce w którym jednak już nie dadzą rady przeciwko obrońcom tytułu EDward Gaming, ale odwrócili losy spotkania z 0-2 w zapewne najbardziej naładowaną ładunkiem emocjonalnym serii na tym turnieju.

Jednak przez tę niesamowite historię i powrót DRX mało kto się skupił na tym, że ta seria best of five pod kątem gry nie stała na najwyższym poziomie i zawodnicy popełniali masę błędów, a ćwierćfinał Gen.G też pięciomapowy był zgoła odmienny i choć mistrzowie Korei nie wyglądają aż tak imponująco jak w letnim splicie LCK to według mnie bez problemu awansują do finału na 80% wygrywając z handicapem minimum 1.5 map.

SpotkanieTypKursBukmacher
Gen.G vs DRX1 (-1.5 map)1.53Superbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Gen.G vs DRX typ i analiza 30.10.2022r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj