Gen.G vs DWG Kia typ i analiza 05.08.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczynamy weekend z grą League of Legends i zaczynamy go od wysokiego C, bo w Korei, a dokładniej w ich lidze LCK dojdzie do starcia tytanów i jeśli Gen.G ten mecz wygra będzie już tylko o krok od wygrania całej fazy grupowej w letnim splicie zaś DWG niespodziewanie będzie musiało mocno się postarać by wywalczyć trzecią lokatę.

Gen.G vs DWG Kia typ i analiza 05.08.2022r. - piątek.
Gen.G vs DWG Kia typ i analiza 05.08.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Gen.G vs DWG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Gen.G rozgrywa niemalże perfekcyjny split i żeby nie jedna porażka na T1 to w piętnastu spotkaniach straciliby zaledwie jedną mapę i to właśnie DWG im ją urwało choć było to bardzo dawno temu i od tamtej pory forma Gen.G jakby jeszcze poszła w górę zaś w DWG widać ewidentny jej spadek.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

DWG ostatnio męczyli się z najgorszą w sezonie Hanwhą Life Esports, z którą wygrali zaledwie 2:1 potem po dość równej grze przegrali 0:2 na KT Rolster ale ostatnio Liiv Sandbox przejechało się po nich kończąc dwie mapy łącznie w niecałe 61 minut i będąc zarówno na jednej jak i na drugiej o klasę lepsi od swoich oponentów.

Zawodnicy DWG na patchu 12.13 niezwykle się męczą i wygrali jedną mapę z siedmiu rozgrywanych po drugiej stronie barykady są zawodnicy Gen.G, którzy z kolei w tym patchu wygrali wszystkie sześć swoich map w tym dwie niezwykle imponujące przeciwko T1. Nie widać tu żadnego światełka w tunelu i według mnie tym razem będzie to bardzo gładkie 2:0 w stronę Gen.G z prognozą 7/10.

SpotkanieTypKursBukmacher
Gen.G vs DWG2:02.13STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Gen.G vs DWG Kia typ i analiza 05.08.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj