Gen.G vs DWG Kia typ i analiza 22.06.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już w drugim tygodniu rywalizacji w koreańskim LCK dojdzie do hitowego starcia, które może pokazać nam na jakim etapie przygotowań są drużyny, które pretendują do wyjazdu na mistrzostwa świata i na pewno czeka nas mnóstwo świetnej Ligi Legend, a i emocji nie powinno zabraknąć.

Gen.G vs DWG Kia typ i analiza 22.06.2022r. - środa.
Gen.G vs DWG Kia typ i analiza 22.06.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania Gen.G vs DWG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Zagrają z sobą drużyny numer dwa i trzy z wiosny oraz ekipy, które lata zaczęły od dwóch wygranych i 4-0 w mapach, a więc są wspólnie liderami tabeli razem z DRX i już pokazują, że w lecie będą realnym zagrożeniem dla T1, które w poprzednim splicie zaliczyło komplet wygranych trochę upokarzając inne ekipy.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Najważniejsze jednak, że będzie to pojedynek Choviego z Showmakerem, a więc jednych z najlepszych zawodników środkowych alei na świecie choć innych gwiazd jak Nuguri, Canyon czy też Ruler lub Lehends również nie można pomijać, bo są bardzo ważnymi zawodnikami swoich formacji.

Myślę, że Gen.G ma przewagę na dolnej alejce, ale na solo liniach oraz w lesie to DWG Kia ma przewagę, więc można powiedzieć, że na papierze jest 3/5 w stronę DWG. Obie ekipy pokazały, że są w formie i jak trzeba to bez większego problemu zamykają mapy nawet w okolicach 25 minuty i nie spodziewam się, ze jedna lub druga formacja wygra tu do zera, a jakbym miał obstawiać dokładny wynik powiedziałbym 2:1 dla DWG, bo obecna Liga Legend poniekąd promuje właśnie solo linie więc przed startem daje 65-35 w stronę DWG.

SpotkanieTypKursBukmacher
Gen.G – DWG21.92LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Gen.G vs DWG Kia typ i analiza 22.06.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj