Gen.G vs G2 Esports typ i analiza 09.05.2023r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

We wtorek rozpoczynamy główną fazę MSI, która w tym roku również została zmieniona, bo drużyny zostały rozlosowane i od razu startują od serii best of five, a przegrani z pierwszej rundy spadają do drabinki przegranych, lecz zachowują szanse na wygranie całego turnieju i na start otrzymamy Koreańsko-Europejskie starcia.

Gen.G vs G2 Esports typ i analiza 09.05.2023r. - wtorek.
Gen.G vs G2 Esports typ i analiza 09.05.2023r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Gen.G vs G2.

Aktualne kursy bukmacherów:

Gen.G dość niespdoziewanie wygrali wiosenny split w LCK, bo w regionie T1 zdominowało rozgrywki grupowe notując 17-1 mało tego w małym finale pokonali Gen.G bardzo gładko 3:1, ale w finale niespodziewanie Chovy i spółka znaleźli sposób na faworytów i dość gładko odgryźli się im wygrywając 3:1.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

G2 Esports oczywiście już na tym MSI mogliśmy podziwiać, bo triumfatorzy zimowego splitu musieli przebijać się przez Play in, które w żadnym wypadku nie sprawiły im problemu, bo najpierw gładko wygrali 2:0 z LOUD, a potem również tym samym wynikiem pokonali PSG Talon i bez straty mapy awansowali do głównego turnieju.

Choć bukmacherzy sugerują dość gładkie zwycięstwo Gen.G to wydaje mi się, że będzie to dużo bliższa seria niż wszystkim się wydaje. Widać, że G2 ma dużo luzu w grze, a w pierwszej fazie nie musieli wiele pokazać, mało tego dość sporo namieszali wyciągając Nautiliusa na środkową aleję, co dość mocno wstrząsnęło nawet azjatyckimi drużynami, które gorączkowo zaczęły sprawdzać takie warianty. Według mnie ta seria może potrwać nawet pięć map i to zakończonych niespodzianką, ale jestem przekonany, że będą tu minimum cztery mapy.

SpotkanieTypKursBukmacher
Gen.G vs G2 EsportsOver 3.5 map1.50Superbet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Gen.G vs G2 Esports typ i analiza 09.05.2023r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj