Gen.G vs Hanwha Life Esports typ i analiza 11.08.2023r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Po kapitalnym pierwszym półfinale w LCK już w piątek zmierzą się kolejne dwie formacje i tym razem do gry wejdą Gen.G z Hanwhą Life Esports co zwiastuje nam kolejną świetną serię, która może znów trwać pełne pięć map i co najważniejsze wyłoni nam drugiego finalistę, a w małym finale czeka już T1. Przegrany zaś zagra przeciwko KT Rolster w dolnej drabince.

Gen.G vs Hanwha Life Esports typ i analiza 11.08.2023r. - piątek.
Gen.G vs Hanwha Life Esports typ i analiza 11.08.2023r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Gen.G vs HLE.

Aktualne kursy bukmacherów:

Gen.G to druga najlepsza drużyna pierwszej fazy letniego splitu i oczywiście dzięki temu ominęli pierwszą rundę Play Offów, a i trzeba przyznać, że jak najbardziej zasłużyli na to, bo 16-2 w grach oraz 32-7 to naprawdę świetny wynik, ale w końcu mówimy o ekipie, która w tym roku wygrała już wiosenny split.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Hanwha Life Esports z kolei musiała już pokazać się w Play Offach i spotkaniu przeciwko DRX nie przemęczyli się zbytnio i właściwie tylko w trzeciej mapie niżej notowany rywal potrafił się trochę postawić HLE, ale jednak synergia ekipy oraz dużo lepsze zrozumienie gry na mapie sprawiły, że Hanwha w tych Play Offach nie straciła jeszcze mapy.

Co do tracenia lub wygrywania map to Hanwha Life Esports w letnim splicie jeszcze żadnej nie urwała Gen.G przegrywając dwukrotnie bardzo gładko 0:2 i nie jest to świetny prognostyk przed tym spotkaniem i choć HLE mogło już w Play Offach zebrać trochę doświadczenia draftowego to jednak różnica między tymi ekipami w pierwszej części sezonu była tak duża, że według mnie Gen.G wygra te spotkanie z handicapem -1.5 map.

SpotkanieTypKursBukmacher
Gen.G vs Hanwha Life Esports1 (-1.5)1.60STS

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Gen.G vs Hanwha Life Esports typ i analiza 11.08.2023r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj