Gen.G vs LNG esports typ i analiza 11.10.2021 – poniedziałek

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Grupa D mistrzostw świata w Ligę Legend to chyba najbardziej wyrównana grupa z całej stawki i każda wygrana mapa będzie tam na wagę złota. Już na starcie dostajemy kolejny pojedynek, w którym zmierzą się drużyny z Korei i Chin, a więc regiony, które zawsze z sobą rywalizują.

Gen.G vs LNG esports typ i analiza 11.10.2021 – poniedziałek

Analiza i typ do spotkania Gen.G vs LNG

Aktualne kursy bukmacherów:

Gen.G to drugi seed z Korei choć w Summer splicie nie zagrali nawet w finale to jednak przez uzbierane punkty udało im się zająć drugie miejsce, ale w już od dwóch lat z Korei przyjeżdża kilka drużyn, a nadzieje są pokładane tylko w Damwon i tutaj według mnie jest to samo. Skład Gen.g wydaje mi się tak nieświeży, że zastanawiam się czy w ogóle uda im się wyjść z grupy.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

LNG jest już bardzo dobrze znane, bo musieli przejść przez fazę Play In do głównego turnieju i trzeba przyznać, że zrobili to w bardzo dobrym stylu mając wszystkie cztery spotkania pod swoją kontrolą. Widać, że obecna meta bardzo im odpowiada i świetnie się zaadoptowali do niej i są głównymi faworytami do wygrania tej grupy.

Jak patrzę na górną alejkę obydwu drużyn to LNG ma naprawdę dużą przewagę i nawet największa gwiazda Gen.G czyli leśnik Clid w mojej opinii jest słabszy od junglera LNG, a więc Tarzana. Reszta składu Gen.g choć na scenie międzynarodowej bardzo znana to jednak już chyba swoje najlepsze lata ma za sobą. W dodatku meta turnieju takim drużynom nie pomaga i Koreańczycy będą mieli bardzo ciężką przeprawę w swojej grupie. Uważam, że LNG zacznie od zwycięstwa i daję im na to 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Gen.G – LNG21.66Pzbuk

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Gen.G vs LNG esports typ i analiza 11.10.2021 – poniedziałek Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Hiszpania vs Argentyna typ i analiza 1.12.2021r. – środa.

Zaczynamy Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet! Tym razem gospodarzem turnieju zostały Hiszpanki, a Holenderki będą bronić historycznego złotego...

Typy na dzisiaj