Gen.G vs T1 typ i analiza 13.05.2023r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Skończyliśmy pierwszą fazę MSI i właściwie każdy ma takie wrażenie, że prawdziwe granie rozpocznie się dopiero w sobotę, bo w pierwszej rundzie azjatyckie ekipy nie musiały się mocno napocić, a teraz czekają nas wewnętrzne pojedynki ekip z Korei oraz z Chin i na pierwszy ogień idzie spotkanie Gen.G vs T1.

Gen.G vs T1 typ i analiza 13.05.2023r. - sobota.
Gen.G vs T1 typ i analiza 13.05.2023r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Gen.G vs T1.

Aktualne kursy bukmacherów:

Gen.G jako jedyna azjatycka formacja straciła mapę przeciwko ekipe z zachodu, ale trzeba przyznać, że mieli najtrudniejsze zadanie, bo G2 Esports jest największą nadzieją na nawiązanie jakiejkolwiek walki, a i tak dystans był dość duży szczególnie w wykorzystywaniu furtek na zdobywanie darmowego złota, czy w zwykłych mechanikach podczas walk drużynowych.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

T1 z kolei przejechało się po innej europejskiej formacji – MAD Lions i właściwie prócz pierwszej mapy był to totalny stomp zwieńczony trzecią rekordową mapą, bo wygrali ją w niewyobrażalnym czasie 16:50 co jest zdecydowanym rekordem pod względem najszybciej wygranej mapy w historii tego turnieju.

W końcu turniej wkracza w fazę, w której grać będą wyrównane ekipy i jeśli miałbym oceniać obie koreańskie formacje po pierwszym spotkaniu to stawiam na T1. Owszem Chovy jest w wielkiej formie, ale Faker wyciągnie jakieś wybory, które go zneutralizują, to T1 osiągnie sporą przewagę na dolnej alejce bo Peyz i Delight przeciwko G2 nie wyglądali dobrze, a dolna alejka jest na tym turnieju aboslutnie kluczowa dlatego na 75% dalej przejdzie T1, a Gen.G spadnie do drabinki przegranych.

SpotkanieTypKursBukmacher
Gen.G vs T121.70Betfan

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Gen.G vs T1 typ i analiza 13.05.2023r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj