Gen.G vs T1 typ i analiza 28.08.2022r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W niedziele zdecydowanie najważniejszym wydarzeniem w League of Legends będzie finałowy pojedynek w koreańskim LCK i tu oczywiście bez niespodzianek zmierzą się Gen.G i T1, a więc zdecydowanie najmocniejsze drużyny w letnim splicie, które również będą reprezentować Koreę na zbliżających się Mistrzostwach świata.

Gen.G vs T1 typ i analiza 28.08.2022r. - niedziela.
Gen.G vs T1 typ i analiza 28.08.2022r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania Gen.G vs T1.

Aktualne kursy bukmacherów:

Gen.G by znaleźć się w finale musiało rozegrać jedno spotkanie, w którym bez większych problemów pokonali Liiv Sandbox 3-1 i był to taki mecz w stylu 'nauczyciela i ucznia’, bo w genialny sposób gasili ofensywne zapędy swoich rywali i w pełni zasłużenie powalczą o wygranie letniego splitu.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

T1 z kolei miało dużo cięższą przeprawę z DWG Kia, bo by awansować do finału potrzebowali aż pięciu map, choć po pierwszych dwóch wydawało się, że skończy się to szybkim 3-0 jednak potem wkradło się lekkie rozluźnienie, a w ostateczności spore kłopoty, z których jednak wyszli zwycięsko i dołączyli do Gen.G w finale.

Szczerze mówiąc zdziwiłem się wystawionymi kursami na ten pojedynek, bo owszem Gen.G w letnim splicie wygląda fantastycznie, ale finały zawsze rządzą się swoimi prawami i zawodnicy muszą radzić sobie ze zdecydowanie większą presją, a tu punkt na pewno po stronie T1, które tych finałów rozegrało już bezliku i według mnie ten finał nie będzie łatwą przeprawą dla Gen.G a T1 na 80% wygra przynajmniej dwie mapy.

SpotkanieTypKursBukmacher
Gen.G vs T12 (+1.5 map)1.77STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Gen.G vs T1 typ i analiza 28.08.2022r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj