Gentelmen’s Gaming vs AGO Rogue typ i analiza 26.07.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Chodź AGO już wygrało fazę grupową letniego splitu w Ultralidze to i tak wszystkie oczy będą zwrócone na nich, bo zostały im dwa spotkania do zaliczenia perfekcyjnego splitu jaki w historii naszej rodzimej ligi się jeszcze nie wydarzył. Jednak trzeba przyznać, że zadanie przed nimi ciężkie, bo najpierw będące na fali Gentelmen’s Gaming, a potem nieobliczalne IHG spróbuje pokrzyżować im plany.

Gentelmen's Gaming vs AGO Rogue typ i analiza 26.07.2022r. - wtorek.
Gentelmen’s Gaming vs AGO Rogue typ i analiza 26.07.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania GG vs AGO.

Aktualne kursy bukmacherów:

Kończy się faza grupowa to Gentelmeni zaczynają grać. Tak było na wiosnę i tak jest latem, gdzie ze stanu 2-10 wygrali cztery gry z rzędu i nawet jedna wygrana może dać im awans do upragnionych Play offów. Co ciekawe wcale dużo nie zmienili w sposobie draftowania po prostu jak za machnięciem zaczarowanej różdżki grają dużo lepiej i nie popełniają aż tylu błędów indywidualnych.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Nie wiem czy to wystarczy by wygrać na AGO Rogue, które w letnim sezonie wygląda jakby trenowali przed EU Masters. Nite w szesnastu spotkaniach zagrał aż czternastoma różnymi postaciami, ale i na innych liniach jest duża rotacja, a przekłada się to na 2k złota przewagi w piętnastej minucie i aż 42 więcej dobitych stworach, lub braniu średnio aż siedmiu więcej wież nich ich rywale.

Wydaje mi się, że to będzie 17-0 dla AGO Rogue, bo nawet jeśli Gentelmen’s Gaming poprawiło swoją grę to jednak do poziomów mistrzów z wiosny brakuje im bardzo dużo. Jednak oczywiście zwycięstwa AGO nie opłaca się stawiać dlatego też pójdę tu w zabójstwa, bo dżentelmeni będą musieli podjąć ryzyko i zagrać aktywnie od pierwszych minut inaczej przewaga rywali będzie rosła z minuty na minutę i już w pierwszym spotkaniu przeciwko AGO właśnie tak próbowali grać co skończyło się 32 zabójstwami. W tym meczu będzie podobnie dlatego też over 27.5 wejdzie tu na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Gentelmen’s Gaming vs AGO Rogueover 27.5 zabójstw1.84STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Gentelmen’s Gaming vs AGO Rogue typ i analiza 26.07.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Granollers vs Goppingen typ i analiza 27.05.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy Final Four pucharu EHF, a więc 'małej Ligi Mistrzów' i tym razem turniej będzie gościł w...

Typy na dzisiaj