Gentelmen’s Gaming vs Devils.one typ i analiza 05.07.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Dla zespołów z dołu tabeli każde kolejne spotkanie szczególnie te z bezpośrednimi rywalami będzie niezwykle ważne w kontekście walki o play offy, a jak wiadomo ewentualny brak awansu do nich automatycznie kończy sezon 2022 i sprawia, że drużyna do gry wróci dopiero w styczniu 2023 roku.

Gentelmen's Gaming vs Devils.one typ i analiza 05.07.2022r. - wtorek.
Gentelmen’s Gaming vs Devils.one typ i analiza 05.07.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania GG vs DV1.

Aktualne kursy bukmacherów:

Gentelmeni w poprzednim splicie rundę rewanżową mieli naprawdę fantastyczną choć musieli gonić z bardzo słabego rezultatu i zabrakło dosłownie jednego zwycięstwa do awansu do play offów i w letnim splicie po pierwszej połówce również byli najgorszą ekipą, a to dziwne bo po pół roku grania razem pokładałem w nich naprawdę duże nadzieje.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Devils.one też nie ma jakiegoś fantastycznego sezonu i notują serię czterech przegranych z rzędu i to w naprawdę kiepskim stylu, gdzie właściwie dostawali kompletne stompy od Goskilli, Iron Wolves, Z10 i Forsaken, a w patchu 12.10 jeden tydzień zrobili na 2:0 zaś w innym powalczyli mocno z IHG oraz AGO, a więc liderami tabeli.

W ostatnim ich spotkaniu Devils.one kompletnie zdominowało swoich rywali, ale te spotkanie właściwie skończyło się w drafcie, gdzie Gentelmen’s Gaming stworzyło beznadziejną kompozycję, która po prostu nie mogła działać w praktyce. Dlatego też za bardzo nie biorę tamtego spotkania pod analizowanie tego pojedynku, bo wątpię by takie drafty się powtórzyły, a patrząc na formę obu zespołów to jednak minimalnie lepiej ostatnio spisują się Gentelmeni dlatego też dam 65-35 w ich stronę.

SpotkanieTypKursBukmacher
GG vs DV112.13Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Gentelmen’s Gaming vs Devils.one typ i analiza 05.07.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj