Gentelmen’s Gaming vs Goskilla typ i analiza 03.08.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe na pewno nie rozczarowało kibiców Ultraligi, a już w środę zaczynamy drugi mecz, w którym poznamy przeciwników dla Illumina Gaming, które we wtorek pokonało po naprawdę dobrej grze Iron Wolves 3:1.

Gentelmen's Gaming vs Goskilla typ i analiza 03.08.2022r. - środa.
Gentelmen’s Gaming vs Goskilla typ i analiza 03.08.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania GG vs Goskilla.

Aktualne kursy bukmacherów:

Jeszcze cztery tygodnie temu Gentelmen’s Gaming zajmowało ostatnie miejsce w grupie z wynikiem 2-10 i właściwie matematycznymi szansami na awans dalej patrząc na to, że przed nimi był jeszcze mecz z AGO Rogue. Jednak ostatecznie skończyli sezon z wynikiem 8-10 co dało im czwarte miejsce w tabeli i historyczny awans do Play offów.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Goskilla z kolei po fatalnym starcie w rozgrywkach szybko wróciła na właściwie tory, ale końcówka sezonu w ich wykonaniu nie była jakaś przekonująca choć mieli już zapewniony awans dalej i od dawien dawna wiedzieli, że będą bić się w tej dolnej części tabeli to jednak ostatni tydzień 0-2 chluby im nie przyniósł.

Gentelmen’s Gaming w ostatnim czasie niezwykle poprawili poruszanie się po mapie i w ostatnich grach praktycznie nie tracili czasu na bezsensowne bieganie po Summoners Rifcie tylko każde ich zagranie było w konsekwencji mniejszym lub większym zwycięstwem dla swojej formacji. Goskilla od ostatniego tygodnia będzie musiała sporo poprawić i według mnie czeka nas świetna seria, w której GG zdobędzie przynajmniej 2 mapy na 70% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Gentelmen’s Gaming vs Goskilla1 (+2.5 map)1.90STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Gentelmen’s Gaming vs Goskilla typ i analiza 03.08.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj