Gentelmen’s Gaming vs Goskilla typ i analiza 08.06.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Spotkanie z dołu tabeli i choć minęły dopiero trzy kolejki to już jednak klaruje się pewna czołówka w lidze za równo po jednej jak i po drugiej stronie, choć według mnie obie ekipy wciąż z dużym potencjałem na pójście w górę w dalszych częściach sezonu zasadniczego letniego splitu.

Gentelmen's Gaming vs Goskilla typ i analiza 08.06.2022r. - środa.
Gentelmen’s Gaming vs Goskilla typ i analiza 08.06.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania GG vs Goskilla.

Aktualne kursy bukmacherów:

Przed początkiem ósmego sezonu Ultraligi byłem wielkim fanem Gentelmen’s Gaming, ale mój zapał do nich pomału znika. Owszem widać, że mają wypracowane zgranie drużynowe, ale utknęli w jednym stylu draftowania i już drugi raz z rzędu zostali kompletnie rozczytani przez rywali i skontrowani już w tym elemencie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

O Goskilli można powiedzieć, że przegrali trzy spotkania, ale trzeba również zaznaczyć, że w każdym z nich próbowali nowych rozwiązań draftowych i na chwilę obecną są najbardziej egzotyczną drużyną w lidze, choć ten egzotyzm jeszcze nie przynosi efektów to jednak widać, że dużo lepiej odnajdują się w obecnym patchu.

Obie ekipy mają całkiem odmienne problemy i według mnie Goskilla boryka się z problemami dużo mniejszego kalibru niż Gentelmen’s Gaming, które musi zapomnieć o końcówce wiosennego splitu i zacząć grać postaciami, które teraz są w mecie, a to wymaga sporo treningu i oczywistym jest, że w jeden dzień tego nie da się naprawić. Myślę, że jak organizacja ze Szwajcarii, która swoją siedzibę ma na Litwie poprawi parę elementów w przejściu ze wczesnych do środkowych etapów map i będzie wybierać trochę inne postacie do lasu to w tym spotkaniu jestem w stanie dać 60/40 w ich stronę, a to naprawdę spore value.

SpotkanieTypKursBukmacher
GG vs Goskilla22.76Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Gentelmen’s Gaming vs Goskilla typ i analiza 08.06.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj