Gentelmen’s Gaming vs Illuminar Gaming typ i analiza 01.06.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Przechodzimy do spotkania drużyn, które wczoraj zrobiły na mnie największe wrażenie, bo zarówno jedni jak i drudzy bez problemów ograli swoich oponentów, choć muszę przyznać, że IHG zrobiło to w jeszcze lepszym stylu i pokonali przecież ekipę, która pojechała w tamtym sezonie na EU Masters.

Gentelmen's Gaming vs Illuminar Gaming typ i analiza 01.06.2022r. - środa.
Gentelmen’s Gaming vs Illuminar Gaming typ i analiza 01.06.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania GG vs IHG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Illuminar Gaming po tragicznym wiosennym splicie i dramie z jednym z zawodników postawiło na kompletną przebudowę i kolejny w pełni polski skład z Tracynem na górze, Adrianem w lesie, Manym na środku oraz duetem svns i minemackiem na dolnej alejce. Skład skompletowali zaledwie tydzień temu dlatego jeszcze większe wrażenie robi występ na Iron Wolves.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Gentelmen’s Gaming z kolei zgodnie z moim założeniem bez większych problemów poradzili sobie z Komil&Friends i drużyna ta będzie w tym sezonie naprawdę niebezpieczna widać, że od połowy wiosennego splitu grają zdecydowanie lepiej i drużynowo wyglądają świetnie, a w tym splicie może nawet powalczą o EU Masters.

Dziś czeka nas kawał dobrej Ligi Legend i bukmacherzy mają problem z wytypowaniem faworyta w tym spotkaniu i trochę się nie dziwię. Jeśli IHG przegrało by wczoraj na IW to dałbym 70/30, ale po wczorajszym występie jednak będzie to 60/40 w stronę GG głownie przez to, że ekipa gra ze sobą już ponad pół roku, a IHG zaledwie tydzień i nawet jak pokonali IW to tam też były lekkie zmiany w składzie. O wyniku tego spotkania powinno zadecydować zgranie dlatego też gram na wygraną GG.

SpotkanieTypKursBukmacher
Gentelmen’s – IHG12.13Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Gentelmen’s Gaming vs Illuminar Gaming typ i analiza 01.06.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj