Giants vs BISON Eclub typ i analiza 15.08.2022r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Choć obie ekipy mają już zapewniony awans do EU Masters, to spotkanie i tak będzie miało wielką stawkę, bo zwycięzca zostaje w walce o wygranie całego splitu, ale również zacznie największy europejski turniej od fazy Play off i nie będzie musiał przebijać się przez kwalifikacje.

Giants vs BISON Eclub typ i analiza 15.08.2022r. - poniedziałek.
Giants vs BISON Eclub typ i analiza 15.08.2022r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania Giants vs Bisons.

Aktualne kursy bukmacherów:

Giants sensacyjnie zostało przekopane przez Heretics, gdzie wszystko skończyło się w trzech mapach, w których nie nawiązali żadnej walki i jak na tak doświadczony zespół to naprawdę niewiarygodne, ale kompletnie nie rozczytali mety i nie potrafili do niej się zaadaptować.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

BISONS Eclub tak jak sądziłem ograli KOI 3:1 i właściwie ostatnią mapę wyrwali z rąk oponentów, gdzie uważałem, że zobaczymy znów pięć map, ale jednak ich niestandardowe podejście do gry i dziwne kompozycje w późnej fazie gry rozmontowało rywali i udało się przejść dalej.

Choc w ostatnim tygodniu Bizony zaprezentowały się o wiele lepiej to nie chce mi się wierzyć, że Giants do tego pojedynku podejdzie tak nieprzygotowane jak w ostatnim spotkaniu, a mimo wszystko doświadczeniem wręcz zjadają swoich rywali i wydaje mi się, że Bizony dziś ugrają maksymalnie mapę lub dwie, ale to Giants awansuje do wielkiego finału LVP Superligi.

SpotkanieTypKursBukmacher
Giants vs BISONS11.60Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Giants vs BISON Eclub typ i analiza 15.08.2022r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj