Giants vs Team Heretics typ i analiza 08.08.2022r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W tym tygodniu poznamy wiele odpowiedzi na pytania z lig regionalnych choć ostatecznie to następny tydzień wyłoni poszczególnych zwycięzców. Oczywiście tydzień rozpoczynamy od Hiszpanii i ligi LVP i od małego finału, w którym zagrają dwie najlepsze drużyny z fazy grupowej.

Giants vs Team Heretics typ i analiza 08.08.2022r. - poniedziałek.
Giants vs Team Heretics typ i analiza 08.08.2022r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania Giants vs Heretics.

Aktualne kursy bukmacherów:

Giants po słabym początku letniego splitu złapali formę i z 4-4 wyciągnęli na 13-5 jednocześnie wygrywając fazę grupową i właściwie zrobili to co się od nich oczekiwało, bo w składzie mają aż trzech zawodników z doświadczeniem z LEC/LCS, w tym jeden zagrał nawet na mistrzostwach świata, gdzie pokazał się z dobrej strony.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Team Heretics to z kolei odkrycie letniego splitu, bo ekipa, która na wiosnę nawet nie załapała się do szóstki do końca walczyła by wygrać fazę grupową w letnim splicie i to zmieniają tylko jedną osobę w rosterze i trzeba przyznać, że ściągnięcie iBo do składu było świetnym ruchem, bo Marcin nie dość, że wnosi dużo doświadczenia to jeszcze na Rifcie odpowiedzialny jest za największą ilość obrażeń w drużynie bo aż 27.5%.

Choć w sezonie zasadniczym było 1:1 to myślę, że Play offy są tym etapem, w którym Giants, a raczej doświadczenie ich rosteru będzie procentować najmocniej. Z kolei Team Heretics to jedna z najmniej doświadczonych ekip w całej hiszpańskiej lidze i według mnie patrząc na to, że Giants jest w naprawdę dobrej formie i w seriach Best of five mają dużo większe doświadczenie to na 80% wygrają z handicapem -1.5 map.

SpotkanieTypKursBukmacher
Giants vs Heretics1 (-1.5 map)1.96STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Giants vs Team Heretics typ i analiza 08.08.2022r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj