Golden State Warriors vs Sacramento Kings typ i analiza 21.12.2021r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Drugie choć również bardzo ciekawe spotkanie odbędzie się w Chase Center, gdzie najlepszy strzelec w historii zza łuku Curry razem z drużyną ugoszczą Sacramento Kings, ale nie powinna być to zbyt przyjemna gościna szczególnie, że Kings przylatują tutaj w bardzo okrojonym składzie bez ważnych zawodników.

Golden State Warriors vs Sacramento Kings typ i analiza 21.12.2021r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania GSW vs Kings.

Aktualne kursy bukmacherów:

Bukmacherzy nie dają większych szans przyjezdnym i raczej nie dziwi ten brak entuzjazmu, bo obie ekipy już raz zagrały ze sobą w Sacramento i tam wysoko, bo różnicą aż 12 oczek wygrało Golden State Warriors, a w tamtym meczu składy, a raczej ilość absencji była dość wyrównana i może nawet GSW było mocniej osłabione.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Dzisiejszej nocy ze strony gospodarzy zabraknie czterech zawodników Thompsona, Wigginsa, Wisemana i Poole. Jednak w Kings ta lista jest jeszcze bardziej okazalsza, bo dziś zagrają bez Foxa, Mitchella, Davisa, Bagleya, Holmesa, Kinga i Lena. Przynajmniej dwóch, a może nawet i trzech z tych graczy łapało się do s5 tej ekipy.

Choć mają jeszcze Barnesa, Haliburtona czy Hielda to przy samym Currym wypadają oni blado, a w GSW zagra dziś jeszcze m.in Green, Porter czy Iguodala. Siła ofensywna w postaci Currego potworna, ale i defensywna dzięki Greenowi czy Iguodali jest imponująca. Według mnie te spotkanie rozstrzygnie się w trzy kwarty dlatego też stawiam, że do połowy GSW będzie prowadzić już różnica dziewięciu punktów na 75% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
GSW vs Kings1 (-8.5 do przerwy)2.20Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Golden State Warriors vs Sacramento Kings typ i analiza 21.12.2021r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj