Goskilla vs AGO Rogue typ i analiza 23.02.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Wczoraj w Ultralidze doszło do kilku sensacyjnych wyników, które sprawiły, że końcówka fazy zasadniczej będzie jeszcze bardziej ekscytująca, a sam fakt, że aż cztery drużyny zajmują piąte miejsce z wynikiem 6-7, gdy tylko sześć ekip awansuje dalej sprawia, że czeka nas masa emocji.

Goskilla vs AGO Rogue typ i analiza 23.02.2022r. - środa.
Goskilla vs AGO Rogue typ i analiza 23.02.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania Goskilla vs AGO.

Aktualne kursy bukmacherów:

Goskilla mimo, że jest w tej 'grupie pościgowej’ i obecnie ma 6-7, a więc jest daleko od zapewnienia sobie Play Offów, ma najwyższy win streak w całej lidze, bo wygrali ostatnie cztery spotkania z rzędu. Widać, że po ewidentnym falstarcie złapali zrozumienie drużynowe, ale również rozczytali metę.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Co niektórym idzie jak po grudzie i nawet nie mówię tu o Esce, a o wczorajszej porażce AGO Rogue, które faktycznie wyciągnęło Gravesa, czy Ryze, ale ten Braum przynajmniej lekko kontrowersyjny tak jak sama gra AGO, w której chyba trzykrotnie wracali do mapy, a nawet osiągali przewagę by zaraz ją oddawać i ostatecznie przegrać mecz.

Dzisiaj mimo tych kursów wcale nie upatrywałbym w AGO aż takiego faworyta, bo rywale złapali naprawdę niezłą formę choć trzeba przyznać, że Rogue dwóch słabych spotkań z rzędu nie zagrało i poprzeczka dziś pójdzie tu dużo wyżej. Według mnie czeka nas naprawdę wyrównana walka coś jak wczoraj mecz AGO z Komil i myślę, że minimum te 28 zabójstw na 75% ujrzymy.

SpotkanieTypKursBukmacher
Goskilla – AGOover 27.51.70STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Goskilla vs AGO Rogue typ i analiza 23.02.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj