Goskilla vs Forsaken typ i analiza 12.07.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Bardzo wiele emocji czeka nas w ostatnich trzech tygodniach Ultraligi, gdzie pewne awansu do Play Offów jest AGO Rogue, całkiem możliwe, że po tym tygodniu poznamy kolejne dwie ekipy i zostaną nam trzy miejsca do obsadzenia o które bardzo mocno powalczą dwa wyżej wymienione zespoły.

Goskilla vs Forsaken typ i analiza 12.07.2022r. - wtorek.
Goskilla vs Forsaken typ i analiza 12.07.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Goskilla vs Forsaken.

Aktualne kursy bukmacherów:

Obie ekipy były stawiane w roli czarnych koni, które mogą powalczyć nawet o top 3 tego splitu, ale rzeczywistość dość brutalnie zweryfikowała ich, gdzie początek sezonu letniego w wykonaniu jednych i drugich był fatalny, a Goskilla nawet zaliczyła 0-3, zaś Forsaken 2-5.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jednak obie formacje od jakiegoś czasu grają dużo lepiej co pozwoliło im przesunąć się na pozycje 4 i 5 w lidze z naprawdę dużymi szansami na play offy i tutaj szczególnie trzeba pochwalić zespół Goskilli, który po dość słabych pierwszych trzech grach zaczął draftować dużo lepiej i ogólnie cała drużyna wskoczyła na dużo wyższy poziom.

Forsaken oczywiście też gra dużo lepiej niż na początku sezonu, ale oni z kolei za bardzo nie zmienili swojego stylu gry, po prostu we wczesnych fazach spotkania popełniają dużo mniej błędów, ale wciąż prezentują bardzo powolny styl, w którym praktycznie nie podejmują akcji ofensywnych do 15, a czasem 20 minuty i według mnie z tak dobrze grającą Goskillą to nie przejdzie i dziś 75/25 w stronę Goryli.

SpotkanieTypKursBukmacher
Goskilla vs Forsaken11.70STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Goskilla vs Forsaken typ i analiza 12.07.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj