Goskilla vs Forsaken typ i analiza 31.05.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczynamy ósmy sezon Ultraligi i naprawdę sporo zmian między wiosną, a latem i widać, że składy szukają optymalnych zestawień by ewentualnie powalczyć o wyjazd na letnie EU Masters. Wielkim faworytem jest standardowo AGO Rogue, ale te dwie ww. ekipy mogą sporo namieszać.

Goskilla vs Forsaken typ i analiza 31.05.2022r. - wtorek.
Goskilla vs Forsaken typ i analiza 31.05.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Goskilla vs Forsaken.

Aktualne kursy bukmacherów:

Forsaken względem wiosny kompletnie się przebudowało i wymienili cały roster stawiając teraz na pięciu Polaków w tym bardzo doświadczonych LeQu czy Warsziego, ale na pewno najgłośniejszym transferem do tej organizacji był Mystiques, a więc zawodnik, który ma doświadczenie z wielu regionów, ale najważniejsze na pewno z LEC gdzie reprezentował Excel.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

W Goskilli również wiele zmian i wymienienie 4/5 składu, a uchował się tylko strzelający z Danii Baybror. Zaledwie cztery dni temu organizacja podpisała kontrakty z Wondro (gracz ze Słowacji górna aleja), WRDN (Litwin – leśnik), Phlaty (Rosjanin – środkowa alejka) oraz wspierający Cospect z Estonii, a trenerem został Polak Biodgharm.

Myślę, że takie międzynarodowe połączenie jakie stworzyła Goskilla może być ciekawa, ale patrząc na to, że podpisali kontrakty 'za pięć dziesiąta’ sprawi, że przynajmniej w pierwszym, ale może nawet i drugim tygodniu będą mieli spore problemy komunikacyjne. Za to z kolei Forsaken w ogóle nie powinno mieć takich problemów, a w dodatku Patryk będzie prawdziwą ostoją w tej drużynie i według mnie tutaj 80/20 w stronę Forsaken.

SpotkanieTypKursBukmacher
Goskilla vs Forsaken21.61Betclic

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Goskilla vs Forsaken typ i analiza 31.05.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj