Goskilla vs Team ESCA Gaming typ i analiza 25.01.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kolejny tydzień z Ultraligą i oczywiście nie zabraknie typów na spotkania z moich ulubionych rozgrywek. Może poziomem UL w tym sezonie jest ciut słabsze, ale za to stawka na miejscach 2 i dalej tak się spłaszczyła, że w każdym tygodniu będzie masa emocji.

Goskilla vs Team ESCA Gaming typ i analiza 25.01.2022r. - wtorek.
Goskilla vs Team ESCA Gaming typ i analiza 25.01.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Goskilla vs ESCA.

Aktualne kursy bukmacherów:

Kolejny raz wybrałem spotkanie Eski i nie jest to przypadek, bo po prostu trzeba tych zadymiarzy mieć na oku, bo grają naprawdę przyjemnego lola do oglądania, a i jak dotąd są przy tym bardzo skuteczni choć raz mieli naprawdę furę szczęścia. Co nie zmienia faktu, że są niepokonani.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Goskilla to kolejna nowa organizacja w Ultralidze i choć pochodzi z Włoch to swoją lokalizację na na Litwie. Skład raczej na kolana nie powala, bo prócz polskiego rodzynka Sh4dow usa grającego w lesie są tez VeyLot, Silas, Baybror i iLevi. Po dobrym spotkaniu na Zero Tenacity spodziewałem się dużo więcej, a potem przyszedł 0-2 tydzień z porażką na Gentlemen’s Gaming.

W drugim tygodniu już zaliczyli dwie mapy z ilością zabójstw 30+, a Esca jak to Esca raz 29 i raz 40. Dzisiaj powinno być wiele potyczek 1v1, 2v2, 3v3 już od pierwszych minut, bo Esca forsuje takie zagrywki bardzo mocno i czasem nawet nie zostawia innego pola manewru rywalom, którzy nie chcą, ale muszą się bić. Goskilla przybiera bardziej ofensywną formę i takie zestawienie to pewnik dla 30+ zabójstw, które tu ujrzymy na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Goskilla – ESCAOver 28.51.80STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Goskilla vs Team ESCA Gaming typ i analiza 25.01.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj