Granollers vs Kadetten typ i analiza 28.09.2021 – wtorek

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kolejne ciekawe starcie odpowie nam, czy klub z Hiszpanii odrobi stratę ze spotkania w Szwajcarii, czy to Kadetten będzie cieszyć się z awansu i wszystko wskazuje na to, że będzie to kolejny dwumecz pełen emocji.

Granollers vs Kadetten typ i analiza 28.09.2021 – wtorek

Typ na spotkanie Granollers vs Kadetten

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.95 – 9.80 – 2.10 (Fortuna),
  • 1.95 – 10.00 – 2.10 (STS),
  • 1.90 – 8.00 – 2.25 (Pzbuk).

Choć bukmacherzy wierzą w to, że Szwajcarzy obronią trzybramkową zaliczkę to według mnie sprawa jest tu otwarta i owszem w pierwszym meczu Kadetten prowadziło praktycznie cały czas, ale atut własnej hali to spory przywilej, który tu może zrobić różnicę.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Szczególnie, że goście trzy dni przed tym spotkaniem grali naprawdę ciężki wyjazd z Pfadi, a więc ich głównymi rywalami do tytułu, a ich lider Joan Canellas do najmłodszych już nie należy. To właśnie jego jedenaście bramek na niesamowitej 79% skuteczności przyczyniło się do zwycięstwa w pierwszym spotkaniu.

Gospodarze tego spotkania nie posiadają może wielkich nazwisk, ale Salinas, czy Garcia Robledo to etatowi reprezentanci swoich krajów, a i Pol Valera Rovira dość mocno puka do bram i powołanie na kadrę Hiszpanii to tylko kwestia czasu. Cały skład to jednak typowa budowa drużyny niskobudżetowej, a więc młodzież wymieszana z doświadczeniem.

Wszystkie hiszpańskie kluby w domu są niesamowicie ciężkie do przejścia, głównie przez ich elastyczność w obronie, bo praktycznie każda drużyna płynnie przychodzi z 6-0 do 5-1, a czasem nawet 3-2-1. Wystarczy, że ograniczą poczynania Canellasa, a Szwajcarzy stracą dużo impetu w ofensywie, a więc w ich głównej broni. Według mnie gospodarze wygrają te spotkanie, ale nie ryzykowałbym więcej niż czystej jedynki, na którą dam 75% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Granollers – Kadetten11.98Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Granollers vs Kadetten typ i analiza 28.09.2021 – wtorek Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Hiszpania vs Argentyna typ i analiza 1.12.2021r. – środa.

Zaczynamy Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet! Tym razem gospodarzem turnieju zostały Hiszpanki, a Holenderki będą bronić historycznego złotego...

Typy na dzisiaj