Granollers vs Kadetten typ i analiza 28.09.2021 – wtorek

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kolejne ciekawe starcie odpowie nam, czy klub z Hiszpanii odrobi stratę ze spotkania w Szwajcarii, czy to Kadetten będzie cieszyć się z awansu i wszystko wskazuje na to, że będzie to kolejny dwumecz pełen emocji.

Granollers vs Kadetten typ i analiza 28.09.2021 - wtorek
Granollers vs Kadetten typ i analiza 28.09.2021 – wtorek

Typ na spotkanie Granollers vs Kadetten

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.95 – 9.80 – 2.10 (Fortuna),
  • 1.95 – 10.00 – 2.10 (STS),
  • 1.90 – 8.00 – 2.25 (Pzbuk).

Choć bukmacherzy wierzą w to, że Szwajcarzy obronią trzybramkową zaliczkę to według mnie sprawa jest tu otwarta i owszem w pierwszym meczu Kadetten prowadziło praktycznie cały czas, ale atut własnej hali to spory przywilej, który tu może zrobić różnicę.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Szczególnie, że goście trzy dni przed tym spotkaniem grali naprawdę ciężki wyjazd z Pfadi, a więc ich głównymi rywalami do tytułu, a ich lider Joan Canellas do najmłodszych już nie należy. To właśnie jego jedenaście bramek na niesamowitej 79% skuteczności przyczyniło się do zwycięstwa w pierwszym spotkaniu.

Gospodarze tego spotkania nie posiadają może wielkich nazwisk, ale Salinas, czy Garcia Robledo to etatowi reprezentanci swoich krajów, a i Pol Valera Rovira dość mocno puka do bram i powołanie na kadrę Hiszpanii to tylko kwestia czasu. Cały skład to jednak typowa budowa drużyny niskobudżetowej, a więc młodzież wymieszana z doświadczeniem.

Wszystkie hiszpańskie kluby w domu są niesamowicie ciężkie do przejścia, głównie przez ich elastyczność w obronie, bo praktycznie każda drużyna płynnie przychodzi z 6-0 do 5-1, a czasem nawet 3-2-1. Wystarczy, że ograniczą poczynania Canellasa, a Szwajcarzy stracą dużo impetu w ofensywie, a więc w ich głównej broni. Według mnie gospodarze wygrają te spotkanie, ale nie ryzykowałbym więcej niż czystej jedynki, na którą dam 75% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Granollers – Kadetten11.98Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Granollers vs Kadetten typ i analiza 28.09.2021 – wtorek Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj