Grecja vs Chorwacja typ i analiza 26.04.2023r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Zdecydowanie najciekawszą grupą jest grupa piąta, w której obecnie liderem jest reprezentacja… Grecji i już praktycznie na 99% trójka reprezentacji właśnie Grecja, Holandia i Chorwacja zapewnią sobie występ w zbliżających się Mistrzostwach Europy.

Grecja vs Chorwacja typ i analiza 26.04.2023r. - środa.
Grecja vs Chorwacja typ i analiza 26.04.2023r. – środa.

Typ i analiza spotkania Grecja vs Chorwacja.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 6.00 – 11.00 – 1.20 (Fortuna),
  • 5.95 – 13.00 – 1.22 (STS),
  • 5.80 – 12.50 – 1.21 (Betclic).

Reprezentacja Grecji dość sensacyjnie wygrała trzy z czterech spotkań w tym jedno na naprawdę solidną reprezentację Holandii i dwukrotnie ogrywali Belgów co w zupełności powinno dać im awans nawet z trzeciego miejsca, bo tam wychodzą cztery z ośmiu najlepszych ekip, a sześć punktów powinno dać ten komfort.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z kolei niespodziewanie obecnie na trzecim miejscu znajduje się reprezentacja Chorwacji, która w czterech spotkaniach zgromadziła tylko pięć punktów i fatalnie poszedł im dwumecz z Holendrami, gdzie zgarnęli zaledwie jedne oczko, a przecież w kadrze był Duvnjak, Karacić, Lucin czy Manuel Stlrek.

Jednak teraz żarty się kończą i jak Chorwacja chce zameldować się w pierwszej dwójce potrzebują minimum trzech punktów, a najlepiej kompletu takowych i w spotkaniu domowym przeciwko Grecji nie mieli żadnych problemów i wygrali spokojnie 33:25 i nawet fakt, że Grecja w domu będzie bardziej niebezpieczna nie sprawia, by oddsmakerzy i również ja uwierzyli w ich zwycięstwo, bo same zwycięstwo przeciwko Holendrom zawdzięczają tragicznej grze tych drugich, którzy w całym meczu oddali zaledwie 32 rzuty w światło bramki. Tu Chorwaci na pewno zagrają dużo lepiej i wygrają minimum pięcioma trafieniami.

SpotkanieTypKursBukmacher
Grecja vs Chorwacja2 (-4.5)1.95STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Grecja vs Chorwacja typ i analiza 26.04.2023r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj