Gruzja vs Finlandia typ i analiza 05.01.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Dziś rozpoczyna się druga runda kwalifikacji do mistrzostw Europy 2024, które odbędą się w Niemczech i los chciał, że już w tej rundzie zmierzą się reprezentacje Gruzji i Finlandii, które zagrały ze sobą również w pierwszej rundzie kwalifikacji do mistrzostw Świata 2023 i tamte spotkanie skończyło się remisem 29:29.

Gruzja vs Finlandia typ i analiza 05.01.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania Finlandia vs Gruzja.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.00 – 8.10 – 2.10 (Fortuna),
  • 1.95 – 8.40 – 2.25 (STS),
  • 1.94 – 8.40 – 2.25 (Betclic).

W porównaniu z ostatnim spotkaniem, które odbyło się 6 listopada 2021 roku w reprezentacji Gruzji szczególnie będzie brakować Rusamanota i Chikovaniego, którzy w tym meczu dorzucili trzy bramki, ale i ten drugi mocno tyrał w obronie. Za to ci najlepsi strzelcy z Kbilashvilim i Orjonikidze są w kadrze i dziś zagrają.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Z kolei w reprezentacji Finlandii zabraknie Helandera co jest dość dużym osłabieniem bo Benjamin na co dzień występuje w Rhein Neckar-Lowen i również zabraknie Montonena i Gronmarka. Reszta zespołu dokładnie taka sama + do składu doszło trzech młodszych zawodników w wieku 19-20 lat, dla których to może być debiut w kadrze.

Na papierze wygląda na to, że to Finlandia jest bardziej osłabiona niż dwa miesiące temu, ale ja i tak mimo wszystko zdecydowałem się na wygraną Skandynawów z dwóch względów. Po pierwszej i tak mają mocniejszą kadrę od Gruzinów, a po drugie w ostatnim spotkaniu ci drudzy zagrali na niesamowitym procencie skuteczności rzutowej z drugiej linii oscylującej na poziomie 75% co jest praktycznie nie do powtórzenia. Do tego nie dołożyli żadnego faulu ofensywnego przez całe spotkanie. Po prostu nie wierzę, że uda im się to powtórzyć dlatego dziś 75% szans w stronę Finlandii.

SpotkanieTypKursBukmacher
Gruzja – Finlandia22.35PzBuk

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Gruzja vs Finlandia typ i analiza 05.01.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj