Grypciocraft vs Zero Tenacity typ i analiza 06.03.2023r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Dawno nie zaglądałem do rodzimej Ultraligi, a już w tym tygodniu zakończy się faza grupowa wiosennego splitu w League of Legends i jest jeszcze kilka pytań i rywalizacja o pierwszą szóstkę będzie trwała do samego końca, a w tym spotkaniu może nam rozstrzygnąć się już top 2, które daje naprawdę spory profit.

Grypciocraft vs Zero Tenacity typ i analiza 06.03.2023r. - poniedziałek.
Grypciocraft vs Zero Tenacity typ i analiza 06.03.2023r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania Grypciocraft vs ZT.

Aktualne kursy bukmacherów:

Grypciocraft obecnie ma najdłuższą serię sześciu wygranych z rzędu w lidze i w pięciu z sześciu z tych spotkań robili ponad 20 fragów na mapę, co jest naprawdę bardzo dobrym wynikiem, a również zamykali gry średnio w poniżej 29 minut, więc kończyli bardzo szybko i właściwie nie można znaleźć u nich słabego punktu.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Zero Tenacity z kolei miało zdominowac Ultraligę, a tu do końca będą musieli walczyć o top 2 sezonu zasadniczego i czeka ich trzydniowy test, w którym najważniejsze będzie pierwsze spotkanie, ale ZT również złapało naprawdę niezłą formę i notują obecnie pięć spotkań wygranych z rzędu w równie imponującym stylu co Grypcio.

Myślę, że czeka nas jedno z najlepszych spotkań z całych tych trzech dni zmagań i na pewno ciężko wytypować jest zwycięzce. W pierwszym spotkaniu lepszi okazali się chłopaki z Grypciocraft, choć same spotkanie było dość równe i trwało aż 37 minut, a ZT trochę eksperymentowało w drafcie. Właśnie dlatego też uważam, że Zero Tenacity wygra ten mecz, bo pod względem umiejętności ta trójka Koreańczyków w składze robi różnicę, a i od jakiegoś czasu ich drafty wyglądają dużo lepiej niż na początku sezonu, więc powinni się zrewanżować i zostać w walce o top 2.

SpotkanieTypKursBukmacher
Grypciocraft vs Zero Tenacity21.83Betclic

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Grypciocraft vs Zero Tenacity typ i analiza 06.03.2023r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj