Gyori vs Kristiansand typ i analiza 03.06.2023r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Czerwiec to zwykle końcówka sezonu w klubowej piłce ręcznej i już na starcie miesiąca dostajemy Final Four w kobiecej piłce ręcznej, a w tym roku mamy naprawdę ciekawy i silny skład i już w pierwszym spotkaniu odbędzie się przedwczesny finał, w którym zmierzą się kluby z Węgier oraz Norwegii.

Gyori vs Kristiansand typ i analiza 03.06.2023r. - sobota.
Gyori vs Kristiansand typ i analiza 03.06.2023r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Gyori vs Kristiansand.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.76 – 8.00 – 2.65 (Fortuna),
  • 1.72 – 8.00 – 2.65 (STS),
  • 1.70 – 8.00 – 2.65 (Betclic).

Madziarki to etatowe uczestniczki Final Four i w ostatnich piętnastu sezonach znalazły się w tym gronie aż czternaście razy pięciokrotnie wygrywały te rozgrywki, a aż dziewięciokrotnie zagrały w finale i w tym sezonie choć grupy nie wygrały to jednak awansowały bez żadnego problemu i w ćwierćfinale ograły Odense.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Choć Gyori w tej stawce jest najbardziej utytułowane to jednak Kristiansand przyjeżdża na Final Four do Budapesztu z nadzieją, że trzeci raz z rzędu obronią tytuł co byłoby na pewno niesamowitym sukcesem i podobnie do swoich rywalek bez żadnych problemów znalazły się w finałowej czwórce eliminując w ćwierćfinale Rapid Bukareszt.

Obie ekipy spotkały się w finale rok temu, gdzie 33:31 wygrał zespół Kristiansand jednak porównując obie ekipy to w tamtym roku w Norwegii grały jeszcze Mork czy Gullden, które w finale rzuciły 10 bramek i były nieocenioną pomocą i choć teraz do składu dołączyła Vyakhireva to Gyori wzmocniło się o Gros czy Toft i w porównaniu do poprzedniego sezonu one się wzmocniły zaś Norweżki się osłabiły i tu stawiam, że Gyori wygra te spotkanie i awansuje do finału.

SpotkanieTypKursBukmacher
Gyori vs Kristiansand11.76Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Gyori vs Kristiansand typ i analiza 03.06.2023r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj