Hanwha Life Esports vs DRX typ i analiza 08.08.2023r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Ruszyliśmy również z fazą Play Off w koreańskim LCK i zgodnie z przewidywaniami Hanwha wybrała DRX, a więc szóstą i ostatnią ekipę w tej fazie rozgrywek, co zresztą nie dziwi, bo drugim ewentualnym wyborem byłoby T1 z Fakerem w składzie.

Hanwha Life Esports vs DRX typ i analiza 08.08.2023r. - wtorek.
Hanwha Life Esports vs DRX typ i analiza 08.08.2023r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania HLE vs DRX.

Aktualne kursy bukmacherów:

Hanwha Life Esports ma na pewno spore zakusy na wyjazd, a właściwie wystąpienie w Mistrzostwach Świata, które zostaną rozegrane własnie w Korei Południowej i z takimi osobistościami w składzie jak obecny mistrz Zeka czy też Viper, Life oraz Kingen powinni nawet walczyć o wygranie całego sezonu w LCK.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

DRX rzutem na taśmę weszło do Play Offów, bo jeszcze na cztery kolejki do końca zajmowali ostatnie miejsce w tabeli, ale trzy wygrane w ostatnich czterech kolejkach sprawiły, że ostatecznie zajęli szóste miejsce lecz z bardzo słabym bilansem 6-12 w grach i tylko 16-27 w mapach co oczywiście sugeruje, że nie będą poważnymi rywalami.

Obie ekipy spotkały się stosunkowo niedawno, bo 29 lipca i wtedy bez większych problemów Hanwha Life Esports wygrało 2:0, a cała seria trwała trochę ponad godzinę i była to ostatnia porażka DRX w sezonie zasadniczym, gdzie bili się jeszcze o awans, a HLE miało zapewnione Play Offy. Niestety według mnie tutaj również nie będzie jakiejś wielkiej historii i HLE po prostu jest dużo mocniejsze i bez problemu wygrają 3:0 tę serię.

SpotkanieTypKursBukmacher
Hanwha Life Esports vs DRX3:01.91STS

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Hanwha Life Esports vs DRX typ i analiza 08.08.2023r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj