Hanwha Life Esports vs Gen.G typ i analiza 24.07.2022r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Również w koreańskiej lidze LCK zbliżamy się do końca fazy grupowej choć tu jest o wiele nudniej, bo już trzy zespoły nie mają praktycznie szans na awans do play offów w tym Hanwha, a również u góry tabeli mamy dwa zespoły, które między sobą rozstrzygną o zwycięstwie w tej fazie letniego splitu.

Hanwha Life Esports vs Gen.G typ i analiza 24.07.2022r. - niedziela.
Hanwha Life Esports vs Gen.G typ i analiza 24.07.2022r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania Hanwha vs Gen.G.

Aktualne kursy bukmacherów:

Hanwha Life Esports w tym sezonie wygrało jedno spotkanie i w jedenastu spotkaniach wygrali zaledwie 7 map mają średnią zaledwie 8 zabójstw na spotkanie co raczej z BRION jest najgorszym wynikiem w lidze i w piętnastej minucie przegrywają średnio o ponad 1000 złota zaś ich mecze trwają zaledwie 31:45 minut.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jeszcze szybsze spotkania ma Gen.G, bo tu średnia to zaledwie 30:13 i jest najniższą w lidze, ale oni zwykle je wygrywają, bo w tym sezonie na jedenaście rozegranych spotkań przegrali tylko raz, a w dziesięciu innych spotkaniach stracili zaledwie jedną mapę. Oczywiście oni przodują w wielu statystykach jak m.in zabójstwach, których notują średnio 13.7 na grę.

Inny wynik niż szybkie 2:0 dla Gen.G byłby tutaj wielką sensacją szczególnie, że po porażce z T1 rozegrali szybkie osiem map i szczególnie w sześciu z nich kompletnie dominowali swoich oponentów. Z kolei Hanwha przez ostatnie dwa tygodnie była dominowana przez swoich rywali. Obecna meta bardzo leży Gen.G i zszokowałbym się żeby Hanwha postawiła się im przynajmniej w jednej z map i na 75% pierwsza z nich skończy się w poniżej 29 minut.

SpotkanieTypKursBukmacher
Hanwha vs Gen.G1 mapa poniżej 29 minut2.10BetCris

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Hanwha Life Esports vs Gen.G typ i analiza 24.07.2022r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj