Hanwha Life Esports vs LNG Esports typ i analiza 05.10.2021 – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już jutro ruszają długo wyczekiwane Mistrzostwa Świata w Lidze Legend i odbędą się w Europie, a dokładnie na Islandii czyli strefa czasowa dla nas wybitna. Standardowo zaczynamy od fazy Play-In w której los sprawił, że dwóch największych faworytów do fazy głównej zagra już w pierwszym meczu.

Hanwha Life Esports vs LNG Esports typ i analiza 05.10.2021 - wtorek.
Hanwha Life Esports vs LNG Esports typ i analiza 05.10.2021 – wtorek.

Typ i analiza do spotkania Hanwha Life Esports vs LNG Esports

Aktualne kursy bukmacherów:

Obie ekipy do mistrzostw świata awansowały z czwartych pozycji w swoich regionach tj. z Chin oraz Korei i już sam fakt posiadania czterech slotów świadczy o tym, że to właśnie Azjaci znów będą faworytami do zgarnięcia tytułu, którego broni koreańskie Damwon Gaming.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

LNG w wielkich bólach zdołało awansować do tegorocznego turnieju, ale trzeba przyznać, że forma przyszła kiedy miała przyjść, bo na play offy w Chinach, gdzie zaczynali od pierwszej rundy (by wygrać całość musieliby zagrać minimum sześć kolejnych spotkań) i tam wyeliminowali kolejno Suning – finalistę zeszłorocznych MŚ, Topesports – półfinalistę zeszłorocznych MŚ, Royal Never Give Up – które jednak zagra na MŚ z trzeciego seedu dzięki świetnej rundzie wiosennej i dopiero przegrywali z FPX i EDG, a więc seedami 1 i 2 w Chinach. Warto dodać, że w każdym z pierwszych trzech meczów grali z nożem na gardle, bo przegrana to był koniec marzeń o mistrzostwach.

Hanwha Life Esports miała trochę łatwiej, bo ogólnie wszystkie inne regiony mają łatwiej dostać się na ten turniej, ale i tak w punktach zgromadzonych w sezonie zajęli piąte miejsce, a więc w regionalnych kwalifikacjach musieli startować od pierwszej rundy i wygrać dwie by zameldować się na tym turnieju. To się udało i dopiero w finale przegrali na T1 wynikiem 2:3 co zdecydowało, że HLE jest czwartym seedem z Korei.

Oczywiście w League of Legends od lat trwa wyścig zbrojeń między tymi regionami, ale głównie przez ogromną i silną ligę chińską to w tę stronę wędrują zawodnicy z Korei, a bardzo rzadko na odwrót. Dlatego też w LNG mamy legendarnego Tarzana z koreańskiego Griffin, ale większą siłą jest synergia, którą złapał z drużyną, bo HLE ma jeszcze większe nazwiska m.in Chovego, który wcześniej grał z Tarzanem, czy byłego mistrza świata Defta.

Podsumowując górna aleja i jungla to przewaga LNG, środek po stronie HLE i na dolnej alejce na remis. Jeśli Deft niczego wielkiego nie zagra to HLE ma zaledwie 25% szans na wygraną. LNG ze swoim stylem dość łatwo dostosują taktykę, gdzie Icon będzie musiał utrzymać Choviego, a duet Tarzan&Ale zrobią swoje. W dodatku grają dużo więcej soloQ i z tego co wiem na treningach z innymi ekipami wypadają naprawdę dobrze dlatego dam 75% szans na ich zwycięstwo.

SpotkanieTypKursBukmacher
Hanwha Life Esports vs LNG Esports 21.69STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Hanwha Life Esports vs LNG Esports typ i analiza 05.10.2021 – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj